muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK FOR PEOPLE 2009

9.6.2009 V roce 2006 byli Arctic Monkeys vynášeni do nebes za debutové album Whatever People Say I Am, That's What I'm Not, před dvěma lety na něj navázali dvojkou Favourite Worst Nightmare a na letošek chystají třetí studiový zásek.
4.6.2009 Kompletní časový program zveřejnil festival Rock for People. Souběžně se rozšířil i seznam tuzemských kapel a sbírka zahraničních „trofejí“, kterou posiluej francouzská čtveřice DJs-performerů Scratch Bandits Crew.
12.5.2009 Královéhradecký festival Rock for People, který se na místním letišti uskuteční od 4. do 6. července, rozšířil svůj program o několik menších zahraničních kapel a zároveň vyhlásil soutěž Udělej si svůj festival, určenou především pro začínající kapely.
1.4.2009 Již dříve avizované kapely jako Placebo, Bloc Party, Ska-P, Gogol Bordello, Static-X, The Freestylers nebo Therapy? doplní v programu patnáctého ročníku festivalu Rock for People mohutná vlna z vřícího hudebního moře ve Velké Británii.
20.3.2009 Vedle již potvrzených veličin hardcore a punkové scény Ignite a The Bouncing Souls se organizátorům festivalu Rock for People podařilo další kapely s tuzemskou širokou základnou fanoušků.
16.3.2009 Britská trojice Placebo do světa vypustila bližší informace ke své avizované albové novince. Vydání již šesté studiové desky, která byla natočena koncem loňského léta v kanadském Torontu, je pod názvem Battle for The Sun plánováno na 8. června.
27.2.2009 Organizátoři festivalu Rock for People dnes zveřejnili jména prvních headlinerů pro letošní 15. ročník, který proběhne od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové.
19.2.2009 Výběr populárních českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Proběhne 28. února v KD Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Sunshine, Vypsaná fixa, Chinaski, Southpaw a Fake Tapes.
3.2.2009 Jak organizátoři české mutace festivalu Creamfields avizovali už po loňském ročníku, který nepříznivě poznamenalo počasí, akce se uskuteční i v letošním roce. Překvapuje ovšem volba termínu, kterým jdou pořadatelé do přímého festivalového souboje se zavedeným Rock for People.
16.1.2009 Festival Rock for People zahájil předprodej vstupenek na letošní patnáctý ročník. Konat se bude od 4. do 6. července ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové, přičemž už o den dříve na stejném proběhne i tradiční warm-up pro nedočkavé.

13-22 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.