muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK FOR PEOPLE 2009

13.1.2010 Po několika „pozitivních“ tématech se s rekapitulací minulého roku vydáváme k tomu, na co se těšila nemalá skupina naší negativistické redakce, a sice ke zklamáním a úletům.
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
2.12.2009 Portál virtualfestivals.com, mapující dění okolo hudebních festivalů celého světa, a asociace Yourope, která sdružuje vybrané evropské festivaly, vyhlašují první ročník ankety The European Festival Awards.
26.10.2009 Irští rock-metalisté Therapy? se u nás v poslední době předvedli třeba na královéhradeckém festivalu Rock for People. Tentokrát se vrátí na samostatný klubový koncert, který mají naplánován na 18. listopad do pražského Lucerna Music Baru.
13.8.2009 Královéhradecký festival Rock for People v průběhu léta tradičně doplňuje několik menších hudebních akcí, z nichž v letošním kalendáři zbývají poslední dvě. Příští týden vypukne na Kmochově ostrově v Kolíně festival Natruc a o týden později se v lesním divadle v Řevnicích u Prahy uskuteční Řev Řevnice.
15.7.2009 Musicfestival v Kytlici se kvapem blíží. Již tuto sobotu 18. července v přírodním areálu na okraji Českého Švýcarska vystoupí osm tuzemských kapel v čele se Skyline, Wohnouty, Divokým Billem či Sunshine a zahraničními hosty v podobě dubových Dreadzone z Velké Británie.
12.7.2009 Ve druhé části naší fotoreportáže z uplynulého Rock for People si připomeneme vystoupení zbývajících kapel, mezi kterými najdete mimo jiné Bloc Party, Placebo, Underworld, Gogol Bordello nebo Ra:IN.
10.7.2009 Na letošním patnáctém ročníku Rock For People se vydařilo nejen počasí, ale hlavně line-up plný hvězd, který u nás na festivalech neměl doposud obdoby. V první části fotogalerie si ukážeme, jak vypadala vystoupení The Kooks, Hadouken!, Arctic Monkeys, Ska-P nebo Mucky Pup.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
2.7.2009 Britská skupina Placebo v pondělí zavítá znovu do Česka, kde vystoupí jako jeden z headlinerů patnáctého ročníku královéhradeckého festivalu Rock For People. A k tomu se váže jedna zajímavost.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.