přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK AM RING 2010 - ROCK IM PARK 2011

18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
13.1.2011 Organizátoři německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely.
25.11.2010 The Killers a Coldplay si sice v letošním roce dopřávali koncertního odpočinku. Obě kapely ale své fanoušky potěší už příští týden, kdy vydají své vánoční singly.
24.11.2010 Pouhý týden poté, co německé festivaly Rock am Ring a Rock im Park oznámily svého prvního hlavního headlinera pro příští rok, představují dalšího. Vedle Kings of Leon se o prvním červnovém víkendu na Nürgburgringu a v Norimerku představí také kapela Coldplay.
16.11.2010 Je podzim a to je neklamné znamení toho, že je za dveřmi léto a s ním ruku v ruce i festivaly. I něco takového se dá v narážce na start ohlašování headlinerů velkými evropskými festivaly napsat. Pozadu nezůstává ani bratrská dvojice Rock am Ring/Rock im Park.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.