přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RICHARD KRUSPE

3.8.2017 Získat pro rozhovor Richarda Kruspeho z německých Rammstein byl bez přehánění běh na dlouhou trať. Jednání se táhla v podstatě několik let a nakonec se to podařilo těsně před druhým vystoupením kapely v Praze. Sestava měla sice značné zpoždění, ale díky vyhlášené německé preciznosti se vše podařilo realizovat, včetně podpisu kytary pro jednoho z fanoušků.
17.8.2010 Na začátku září jsme dostali příležitost pohovořit s kytaristou Rammstein Richardem Kruspem o jejich připravovaném albu. Bylo to trochu složitější, protože Richard nebyl dvakrát hovorný a odpovídal téměř jednoslabičně...
21.10.2005 Jak už jsem předeslal v Muzikusu 5/2005, kde jsem na stránkách tohoto seriálu uvedl některé nové kytaristy v článku Nová síla?, i dnes si přiblížíme některé z nejvýraznějších současných kytaristů. Ale na rozdíl od všeobecně převládajícího trendu se nezaměříme na tyto osobnosti z hlediska výkonů v sólové hře, ale jejich výběr do článku byl podmíněn úlohou a významem v současném světě riffů.

1-3 (3)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.