muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: READY KIRKEN

9.5.2011 Sezóna studentských majálesů se pomalu blíží k závěru, nicméně ještě je jsou před námi oslavy v několika univerzitních městech, jako třeba Pardubicích. Hlavní program zde vypukne ve středu 11. května v areálu místních vysokoškolských kolejí.
22.3.2011 Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
24.11.2007 Michal Hrůza zraje opravdu jako nějaký dobrý ročník kvalitního vína. Už poslední nahrávky, které vytvořil s Ready Kirken (a Hrůza byl jejich hlavním autorským tahounem, o tom nemůže být sporu), měly daleko...
22.10.2007 Jak pop-rocková kapela Ready Kirken, tak i její bývalý autor a textař většiny písní Michal Hrůza se rozhodli v říjnu vydat svá první alba po vzájemném rozchodu.
2.9.2007 Radnice Prahy 6 uspořádá zítra odpoledne na Vítězném náměstí akci nazvanou Veselice na Kulaťáku. Odpolení program se bude při příležitosti zahájení nového školního roku věnovat zejména dětem a večer pak dojde na hudbu.
6.6.2007 Do svého devátého ročníku příští sobotu vstoupí festival Okoř se šťávou, jež se tradičně konná v podhradí stejnojmenné zříceniny hradu nedaleko Prahy. Vystoupí Peha, Vladimír Mišík, Kamil Střihavka, Jan Kalousek a mnoho dalších.
18.4.2007 Už celý měsíc brázdí slovenská pop-rocková skupina Peha napříč Českou republikou, teprve nyní ale dochází i na její hlavní město. Na programu jsou hned dva koncerty, z nichž první se uskuteční již dnes večer a druhým kapela naváže zítra.
15.3.2007 Dnešním koncertem v jihomoravském Znojmě zahájí v naší zemi stále populárnější slovenská skupina Peha své jarní koncertní turné.
7.2.2007 Deska Corrida z dílny skupiny Kabát se stala nejprodávanější zvukovou nahrávkou na českém území za loňský rok. Ocenění si kapela převzala včera večer v pražském P.M. baru, kde byly vyhlášeny výsledky cen Deska roku, které každoročně uděluje Akademie populární hudby společně s organizací IFPI.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.