muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RAKOUSKO

7.4.2009 Lákavý program pro příznivce elektronické taneční hudby ohlašují pořadatelé prvního ročníku rakouského Beatpatrol Festivalu, který se uskuteční 24. a 25. července v St. Pöltenu.
2.4.2009 Rakúsky Donaufestival vypukne už o necelé tri týždne. Jeden zo šiestich dní - s CocoRosie a Antony and the Johnsons na čele je už kompletne vypredaný, rovnako ako trojďnové permanentky na druhý víkend.
1.4.2009 Doslova „více než bohatý“ hudební program v letních měsících nabídne festivalový areál v rakouském Wiesenu. V tuto chvíli jsou potvrzeny více či méně kompletní programy hned několika festivalů, které se zde uskuteční.
27.3.2009 Do programu rakouského Frequency festivalu, který se uskuteční od 20. do 22. srpna v St. Pöltenu, přibylo k již dříve oznámeným Prodigy, Mando Diao, Rise Against, Enter Shikari, The Subways nebo The Sounds opět pár nových interpretů.
9.3.2009 S dalšími potvrzenými kapelami přicházejí pořadatelé dvou velkých rakouských festivalů – Nova Rocku, jehož polokulaté páté vydání se odehraje v polovině června v Nickelsdorfu, a Frequency, který se v srpnu přestěhuje ze zažitého Salzburgu na nové místo do St. Pöltenu.
23.2.2009 Organizátori rakúskeho Donaufestivalu sľubujú, že kompletný lineup zverejnia 6. marca. Dovtedy lákajú na, okrem už potvrdených Sonic Youth, CocoRosie alebo Antony and the Johnsons, DJ set od legendy elektronickej hudby - Aphexa Twina.
20.2.2009 Festivalová škatulata ohlásil rakouský produkční koncern Skalar. Do přírodního parku v St. Pöltenu se přesouvá Frequency, který byl takřka od svých počátků spojen s lokalitou okruhu Salzburgring. Na novém místě se do loňského roku konal festival Nuke, který se naopak stěhuje do Wiesenu.
22.1.2009 Po tom, čo rakúsky festival Nova Rock potvrdil koncom minulého roka ako prvých headlinerov Placebo a Die Toten Hosen, rozširuje svoju ponuku mien o ďalšie hviezdy, prevažne z "metalového neba".
16.1.2009 Dolnorakouské město Krems ožije na přelomu dubna a května pátým ročníkem Dounaufestivalu. I tentokrát bude jeho program soustředěn do dvou prodloužených víkendů a vedle hudby dá prostor i dalším formám současného umění.
19.11.2008 Nejen předvánoční, ale i festivalové období začíná rok co rok dříve. První headlinery pro rok 2009 dnes představil největší rakouský festival Nova Rock, který se už popáté uskuteční od 19.do 21. června v Nickelsdorfu u východních hranic se Slovenskem.

81-90 (149) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.