muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RAKOUSKO

16.12.2009 Na prvního headlinera příštího ročníku dlouho nenechává čekat ani jeden z největších rakouských festivalů, srpnový Frequency, na kterém jen v tomto roce před padesáti tisíci návštěvníky vystoupili třeba Radiohead, Bloc Party, Kasabian, Editors nebo The Prodigy.
16.11.2009 V plném proudu jsou předprodeje na nadcházející ročníky velkých hudebních festivalů v okolních zemích. Vstupenky za zaváděcí zvýhodněnou cenu lze již teď pořídit třeba na rakouský Nova Rock, polský Heineken Open’er nebo německé festivaly Rock am Ring, Rock im Park, Hurricane, Southside či Melt!.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
30.8.2009 Bez Radiohead a The Prodigy, ktorých sme fotiť nemohli, ale za to s Bloc Party, Jarvisom Cockerom, Editors, The Subways, The Sounds, Little Boots, Mando Diao, The Black Box Revelation alebo Crystal Castles. To je druhá časť fotoreportu z najväčšieho rakúskeho festivalu - Frequency.
27.8.2009 Prvá časť fotoreportu z rakúskeho festivalu Frequency zaznamenáva prvý deň na troch hlavných scénach. Konkrétne: Kasabian, Eagles of Death Metal, AFI, The Ting Tings, Glasvegas, The Cinematics, Jet, Enter Shikari a ďalších.
12.7.2009 Pokud naše stránky sledujete nějaký ten pátek, rakouský festival FM4 Frequency pro vás není neznámou. V tomto roce se přesouvá ze Salzburgu ještě blíže k českým hranicím – do St. Pöltenu -, kde třídenní festival vypukne už 20. srpna.
21.6.2009 Ve městě je řeka, na ní ostrov a na něm festival se vstupem zdarma, připomíná vám to něco? V české metropoli proběhl o právě končícím víkendu United Islands of Prague a v rakouské se bude obdobná akce odehrávat o tom příštím, ovšem v o něco větším měřítku.
21.5.2009 Pod heslem dva festivaly v jednom chystají rakouští promotéři na předposlední srpnový víkend do St. Pöltenu program Frequency, který je po boku Nova Rocku největší hudební přehlídkou u našich jižních sousedů.
6.5.2009 Sviatok práce na Donaufestivale v rakúskom Kremse priniesol skvostnú kombináciu mien, konkrétne CocoRosie a Antony and the Johnsons. Ako to v ten deň vyzeralo niekoľko kilometrov od Viedne približuje náš report.
15.4.2009 Českem se v posledních týdnech šířily spekulace o možném koncertu kultovní britské kapely Radiohead a nejinak tomu bylo i v sousedním Rakousku. Tam si Thom Yorke a spol. svou premiéru odbudou na letošním ročníku festivalu Frequency.

71-80 (149) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.