muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RAGE AGAINST THE MACHINE

3.10.2012 Gitarista Rage Against The Machine i sólový hudobník, hrajúci pod menom The Nightwatchman: Tom Morello zverejnil na bezplatný download svoju novú skladbu. We Are The 99 Percent vznikla ako hymna pre hnutie Occupy Wall Street.
6.5.2011 Tom Morello vydává opět po čase nový materiál. Tentokrát přišla řada na jeho sólový projekt The Nightwatchman, pod jehož hlavičkou vydá osmi písňové EP Union Town. Ani na této nahrávce se nevytratí charakteristická levicová témata.
23.8.2010 Není nad to, když se můžete pobavit o muzice a srovnat své priority s kolegou z branže. Proto jsem dnešní pozvání do této rubriky poslal Martinu Hošnovi, který je šéfredaktorem časopisu Rock & Pop.
24.3.2010 Výrazný člen Rage Against the Machine, kteří se po rozpadu v roce 2000 dali o sedm let později znovu dohromady. V mezidobí určující osobnost Audioslave s Chrisem Cornellem, od roku 2003...
10.3.2010 Kytarista skupiny Monkey Business Olda Krejčoves má za sebou účast v mnoha hudebních skupinách a jeho kytara je slyšet na více než pětadvaceti deskách různých interpetů. Svoje dlouholeté zkušenosti zúročil na autorské desce...
24.2.2010 Překvapení připravili pořadatelé německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park. Ty totiž vypuknou už o den dříve, než bylo doposud avizováno, a poprvé tak svým návštěvníkům přinesou hned čtyřdenní program.
4.1.2010 Rok 2009 je úspěšně pohřben a stejně jako na ty předchozí si i na tento posvítíme v naší redakční rekapitulaci. Tu jsme se tentokrát rozhodli pojmout formou ankety, v níž autoři, s jejichž články se na našich stránkách můžete setkávat, dostali za úkol vypořádat se se šesti tématy.
3.1.2010 Keď sa jedna z najdôležitejśích kapiel grungeovej vlny v roku 1997 rozpadla, jej členovia sa zhodli, že nikto z nich neobnoví kapelu, pokiaĺ v nej nebudú všetci štyria členovia. Reunion Soundgarden je ale o trinásť rokov realitou.
21.12.2009 Na letošní Vánoce „vynálezce“ televizní šou X-Factor Simon Cowell jen tak nezapomene. Očekávalo se, že vrchol britské singlové hitparády ve vánočním týdnu po páté v řadě obsadí některý z vítězů X-Factoru. Antifanouškům to ale nedalo a prostřednictvím Facebooku zorganizovali kampaň.
22.7.2008 Hoci od reunionu Rage Against the Machine ubehol už viac ako rok, všetci štyria členovia o novom albume poctivo mlčia. Spevák Zack de la Rocha a gitarista Tom Morello však čoskoro vydajú sólové albumy.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.