muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RADŮZA

5.5.2014 Letošní ročník festivalu Valašský špalíček, který už víc jak třicet let těší fanoušky hudby nejen z Valašského Meziříčí, se bude i tentokrát odehrávat na nádvoří Zámku Žerotínů a v přilehlém M-klubu. Odehraje se tradičně ještě předtím, než se rozezvučí letní sezóna, 19.–21. června.
17.8.2012 Hraju na klavír v bordelu, takto poeticky se bude jmenovat nové album tuzemských klubových stálic Sto zvířat, které vyjde 1. září. Do studia si kapela přizvala celou plejádu hostů.
15.3.2011 Zajímavá kladenská folk-rocková kapela Zrní finišuje s mixem nového alba nazvaného Hrdina počítačový hry jde do světa, které už za pár dnů vyjde u labelu Radůza Records stejnojmenné písničkářky. Návnadou budiž videoklip k pilotnímu singlu Jabloně.
8.4.2010 Nové album Radůzy působí jako celek (až na několik odlehčenějších výjimek, v nichž se promítá mj. písničkářčino mateřství) až nebývale vážným, ba nezřídka vyloženě posmutnělým dojmem. Což není výtka, toliko konstatování.
17.10.2008 Po loňském albu v Salonu barokních dam další vykročení Radůzy trochu někam jinam, tentokrát jednoznačně inspirované narozením její ratolesti. Muzikantka dočasně proměněná v „ovčí babičku“ své pohádky nejprve sepsala...
4.6.2008 Na popud nakladatelství Brio, které se rozhodlo vydat ediční řadu pohádek napsaných "nespisovateli" vznikla i radůzina knížečka O Mourince a Lojzíkovi. Radůza pohádky načetla a ke každé z nich napsala písničky a tak vzniklo její nové dvojalbum.
12.10.2007 Bylo by dosti laciné poukazovat na to, že Radůza tentokrát natočila album téměř bez akordeonu a že se tak stalo v době jejího těhotenství. Jenže tento fakt nelze ani obejít: nové album skutečně zní odlišně...
10.6.2007 Znáte takové ty lidi, kteří o sobě se zaujetím říkají: „Já jsem totiž tak prdlá, že - - - „, nebo „představte si - to by ode mě nikdo nečekal, co jsem udělala:“? Po tomhle dokumentu Olgy Špátové už víme, že...
26.5.2007 Po koncertních CD a DVD písničkářky Radůzy, jež se na trhu objevily zkraje roku, dojde letos také na novou řadovou desku. Chystané album ponese název V salonu barokních dam a světlo světa spatří začátkem září.
27.4.2007 Jen málo přes rok uplynulo od vydání prvního dílu povedené kolekce dětských písniček, a je tu pokračování: 27 skladeb velmi různorodé povahy. Když producenti Vít Sázavský a Jiří Sedláček koncem devadesátých...

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.