muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RADIM HLADÍK

14.5.2008 Když se před několika lety jeden z právem nejuznávanějších českých kytaristů Radim Hladík rozhodl konečně vrátit k rockové hudbě, které se od roku 1990 záměrně téměř vyhýbal, a obnovil legendární kapelu Blue Effect...
1.2.2008 Cesty dvou výrazných individualit československého rocku poprvé spojilo album Zelená pošta a živák z brněnské Staré pekárny. Déja vu představuje už třetí pokračování této spolupráce na hudebních nosičích...
30.7.2007 Žatecká Dočesná vznikla před půl stoletím jako oslava dočesání chmele; dnes ji už ale směle můžeme řadit do kategorie hudebních festivalů. Jubilejní 50. ročník akce se uskuteční v pátek 31. srpna a sobotu 1. září v centru Žatce, kde se na čtyřech scénách vystřídají přes dvě desítky kapel a interpretů.
15.12.2006 etos na konci srpna se v Yorkville u Chicaga uskutečnil další, v pořadí již sedmý ročník Československého Rockfestu, který tentokrát krajanům nabídl...
12.10.2006 Dlouholetí přátelé Vladimír Mišík a Radim Hladík se rozhodli, že opět spojí svá jména a odehrají několik společných koncertů. Každý z nich přivede na podium svou současnou kapelu, s níž zahraje to nejpodstatnější ze svého repertoáru.
11.7.2006 V sobotu 22. července proběhne v pražské Stromovce první ročník festivalu Music In The Park, na kterém vystoupí irská zpěvačka Sinead O´Connor, americká gospelová legenda Blind Boys of Alabama, nebo Maceo Parker.
13.3.2006 Zpěvačka Lenka Dusilová, skupiny Clou a Monkey Business a režisér Jakub Kohák byli shodně ve dvou kategoriích oceněni Akademií populární hudby, která včera večer udělovala ceny Anděl za uplynulý rok.
2.3.2006 Plný Vagon muziky byl k mání dne 25.2.2006. Postarala se o to „staronová“ kapela Blue effect, která přes hokejový zápas natáhla dosti fanoušků kvalitní hudby právě sem.
2.3.2006 Tak trošku unikátní turné… Dříve hráli oba ve stejné kapele. Jeden z nich odešel a po čase si založil novou, ten druhý slávu oné kapely před časem oprášil a znovuobnovil: Vladimír Mišík a Radim Hladík.
22.2.2006 Předloni navrátivší se domácí legenda Blue Effect v čele s kytaristou Radimem Hladíkem obklopeným novou zcela sestavou tvořenou zkušenými mladými muzikanty stále nezahálí.

11-20 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.