muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RADIM HLADÍK

3.2.2017 Spolupráce s Radimem Hladíkem a Blue Effectem byla doslova nabita různými zážitky. Ať to byly koncerty na nejrozličnějších místech, nebo jen samotný fakt, že se nám podařilo oživit repertoár Blue Effectu, Flamenga, The Matadors i mých domovských Walk Choc Ice.
2.2.2017 Přistoupit s objektivním přístupem k zmapování naší největší legendy po 4. prosinci 2016, kdy zemřel její zakladatel a protagonista Radim Hladík, kytarová ikona, skladatel, producent, pedagog a hudební osobnost, bylo velmi těžké.
29.9.2014 Vážení čtenáři, i když jsme již minule avizovali, že tento seriál skončí, na základě vašich ohlasů ještě aspoň krátce budeme pokračovat. Ovšem tak trochu v jiném duchu, kdy se přesuneme ze světové scény na domácí půdu.
26.7.2012 Album Zelená pošta, ktorý nahrali v roku 1972 spoločne Marián Varga, Pavol Hammel a Radim Hladík ožije po 40 rokoch na bratislavskom festivale Konvergencie a samostatnom koncerte v pražskom Divadle Archa.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
18.3.2011 „Když chytnu na Beatu Rockerova rána, tak zapnu Eleven a hraji s kýmkoli!“ říká Radim Hladík se smíchem. Fór je v tom, že u tohohle chlapíka víme, že - kdyby na to přišlo - by nejen kohokoliv ze světové elity s přehledem doprovodil, ale leckoho i v pohodě smáznul.
1.3.2010 Ve čtvrtek 4. března se v pražském Paláci Akropolis uskuteční dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kytarovému virtuózovi Stevu Whiteovi.
12.11.2009 Firma Supraphon pokračuje v záslužném mapování dějin české populární hudby. Reprezentativní box devíti CD nazvaný jednoduše Blue Effect 1969 – 1989 přináší kolekci všech řadových desek legendární rockové skupiny Blue Effect...
14.9.2009 V listopadu 1979 vyšlo slavné album britské skupiny Pink Floyd The Wall. S multimediální šou inspirovanou tímto dílem česká města už po několik let objíždí Filip Benešovský, který si nenechá ujít ani tuto příležitost.
18.12.2008 Michal Prokop se svou kapelou Framus Five zítra večer vystoupí v pražském Divaldle Archa. Koncert se ponese v duchu předvánočním, ale i narozeninovém. Dva členové kapely - houslista Jan Hrubý a kytarista Luboš Andršt – totiž slaví šedesáté narozeniny.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.