muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: QUITE QUIET

22.12.2010 Zítra, v předvečer Štědrého dne, se ve znovuotevřeném hudebním sále pražského Rock Café uskuteční koncert s podtitulem XMas RC, v rámci kterého se na pódiu vystřídá hned několik s klubem spjatých kapel.
22.9.2010 Duševní nemoci jsou realita! Nezavíreje před nimi oči, ale podpořte ty, kteří se snaží udělat život s nimi jednodušší! Během benefičního večera vystoupí: Quite Quiet, Photolab a Psí vojáci.
30.10.2007 Přední tuzemská elektronická kapela Khoiba zítra v pražském klubu Roxy pokřtí své novinkové, v pořadí druhé album Melow Drama, jež se na pultech objevilo teprve před několika dny.
28.8.2006 Také letos s posledním prázdninovým víkendem otevře své brány dvoudenní hudební festival Colours of Music – Střekovská mumie. Stejně jako v předchozích letech se sobotní program odehraje na hradě Střekov, v pátek naopak na různých místech v centru Ústí nad Labem.
4.8.2006 Upřímnost, emotivnost, charisma, ale i vtip – to vše vystihuje v Praze usazeného britského písničkáře Jamese Harriese. Přesvědčit se o tom budete moci ve čtvrtek večer, kdy vystoupí v klubu Rock Café.
25.6.2006 V pražské Akropoli v úterý opět pokračuje projekt Future Line, tentokrát s akustickým projektem Kuby Alexy Quite Quiet.
20.3.2006 Zítřejší večer v pražském Paláci Akropolis bude opět patřit jedné z nadějných kapel domácí klubové scény. V rámci projektu Future Line se zde představí skupina Quite Quiet.
13.1.2006 Dnes po půlnoci bylo zahájeno dlouho očekávané vysílání nové hudební stanice Českého rozhlasu, Radia Wave. Jenže místo slibované alternativy, hip-hopu, britpopu, punku a hardcoru z éteru zní Krakonoš, Vondráčková, Pilarová a Gott!
10.1.2006 Českolipská folk-popová skupina Obří Broskev a nový akustický projekt Kuby Alexy Quite Quiet společně vystoupí zítra večer v pražském klubu Rock Café.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.