muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: QUEENS OF THE STONE AGE

12.8.2014 Američtí Queens of the Stone Age se po roce vrátili do Čech, konkrétně vystoupili v novém pražském Fóru Karlín. Po reportáži přinášíme také fotogalerii.
12.8.2014 Queens of the Stone Age už jsme v pondělí nevítali u nás zdaleka poprvé, relativně krátce, pouze rok po jejich vystoupení na Rock For People, se jejich fanoušci dočkali samostatného koncertu v pražském Foru Karlín.
11.8.2014 Už dnes v novém prostoru pražského Fora Karlín vystoupí po svém loňském koncertě na Rock For People Queens of the Stone Age. Jako předskokanku si vezou frontmanovu manželku Brody Dalle, v repertoáru loňskou desku ...Like Clockwork..
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
17.6.2014 Národný štadión vo Varšave hostil počas troch júnových dní ďalší ročník festivalu Orange Warsaw. V prvej časti fotoreportu sa pozrieme na prvé dva dni, počas ktorých zahrali napríklad Florence and the Machine, Snoop Dogg, Pixies, Queens of The Stone Age, Lily Allen a The Kooks.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
24.3.2014 Nedávno jsme vás informovali o vystoupení americké kapely Queens Of The Stone Age v prostorách pražského Fora Karlín, které je naplánováno na 11. srpna. Nyní kapela odtajnila jméno hosta pro své evropské turné.
13.3.2014 Jak už jistě víte, Queens of the Stone Age se po roce vrací do Česka. K této příležitosti vybíráme jako Song dne skladbu Make It Witch Chu, ta se původně objevila na Hommeových legendárních pouštních sessions...
13.3.2014 Jedna z hlavních hvězd loňského Rock For People se vrací, aby dala českým fanouškům ještě jeden, ale tentokrát plnohodnotný samostatný koncert. Queens of the Stone Age dorazí do Prahy 11. srpna a vystoupí v multifunkčním sále Fora Karlín.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.

1-10 (94) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.