muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PULP

29.3.2011 Přesně za sto dní vypukne v areálu trenčínského letiště festival Bažant Pohoda. Možná, že si pořadatelé toto kulaté číslo vzali jako pádný důvod k ohlášení dosud nejvýraznějších jmen letošního patnáctého ročníku.
29.3.2011 Presne 100 dní do začiatku festivalu Bažant Pohoda 2011 môžu organizátori s radosťou oznámiť ďalšie tri legendárne mená – britské skupiny Pulp a Madness a domácich sympaťákov Le Payaco.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.
25.2.2011 Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er.
24.1.2011 Primavera Sound ve Španělsku, Isle of Wight a Wireless v Británii... a teď taky Melt! Festival u našich západních sousedů. Německý svatostánek alternativců je čtvrtou potvrzenou zastávkou comebackového turné britských Pulp.
24.11.2010 Španělský festival Primavera Sound se v posledních letech v očích příznivců alternativní a nezávislé hudby stává jakousi Mekkou. O tom, že tento trend bude pokračovat, svědčí i soupiska prvních ohlášených kapel pro rok 2011.
8.11.2010 Další z řady reunionů potvrdila britská kapela Pulp. Pro příští rok má v plánu odehrát sérii několika koncertů, přičemž první z nich jsou potvrzeny pro španělský festival Primavera Sound a britský Wireless Festival.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
21.5.2009 Pod heslem dva festivaly v jednom chystají rakouští promotéři na předposlední srpnový víkend do St. Pöltenu program Frequency, který je po boku Nova Rocku největší hudební přehlídkou u našich jižních sousedů.
1.2.2007 Britská indie-popová kapela The Long Blondes zahrá vo Viedni. Táto Sheffieldska partička na čele so speváčkou Kate Jackson zahrá vo viedenskej Arene 11. aprila.

11-20 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.