muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PULLED APART BY HORSES

23.2.2012 Post-hardcoroví blázni z Leedsu Pulled Apart By Horses odstartovali britské turné ke svému novému albu Tough Love ve skotském Glasgow. Z vyprodaného koncertu v klubu King Tut's Wah Wah Hut vám teď přinášíme krátký fotoreport.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
14.7.2011 První část fotoreportu z největšího slovenského festivalu přináší hvězdy čtvrtečního večera a první poloviny druhého dne - Mobyho, dEUS, Pulled Apart By Horses, Battles a mnoho dalších.
15.6.2011 O lotyšském Postitivus Festivalu jsme informovali už v březnu, kdy byla známa jména prvních vystupujících na jeho letošním ročníku. Od té doby se program rozšířil o další zavedená i vycházející jména jak populární, tak především alternativní hudby.
19.4.2011 Podobně jako u konkurenční dvojice Rock am Ring a Rock im Park, také v případě festivalů Hurricane a Southside dostává letošní line-up konečné obrysy. Zřejmě posledními z hlavních headlinerů budou američtí rockeři Incubus.
29.3.2011 Přesně za sto dní vypukne v areálu trenčínského letiště festival Bažant Pohoda. Možná, že si pořadatelé toto kulaté číslo vzali jako pádný důvod k ohlášení dosud nejvýraznějších jmen letošního patnáctého ročníku.
1.1.2011 Kdybychom sestavovali žebříček, výsledek by byl jednoznačný. Nejčastěji zmiňovaným albem v naší redakční anketě je The Suburbs od Arcade Fire, následovaná Teen Dream od Beach House a High Violet od The National.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
15.6.2010 Další programové novinky svého letošního ročníku hlásí polský OFF Festival, který se chystá na první srpnový víkend do katowické Doliny trzech stawów. Do už tak silného programu se pořadatelům podařilo v místit i dalšího headlinera.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.