muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PUB ANIMALS

28.6.2012 Okolo Třeboně, tak zní název tradičního multikulturního festivalu, jehož letošní ročník bude probíhat od pátku do neděle na různých místech v - jak ostatně už sám název napodívá - Třeboni.
15.5.2012 Koupaliště v Poličce letos hostí už 15. ročník festivalu Poličské Rockoupání. Dvoudenní akce začíná v pátek 18. května, na hlavní scéně zahrají například undergroundoví Už jsme doma nebo skáčkoví Pub animals.
9.1.2012 Klubový festival Lednový underground letos vstupuje do desátého ročníku. Již o tomto víkendu jím ožijí středočeské Kralupy nad Vltavou.
30.6.2011 Argentiská ska kapela Karamelo Santo, italští pop-punkeři Vanilla Sky a britsko-němečí electro-punkeři Transmitter vystoupí na jedenáctém ročníku Open Air Musicfestu Přeštěnice, který se uskuteční 8. a 9. července ve stejnojmenné obci na Milevsku.
23.5.2011 Portugalská kapela Terrakotaje lákadlem dalšího pokračování koncertní série Euroconnections. Za podpory domácích Pub Animals se na pódiu pražského Paláce Akropolis představí tento čtvrtek, 26. května.
23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
23.2.2011 Dnes odpoledne byly uděleny první ceny Akademie populární hudby za minulý rok. Své Anděly už v tuto chvíli mají vítězové žánrových kategorií: BezoBratři, Najponk/Pivec/Hutchinson, Pub Animals, Dva, Traband, Malignant Tumour, Prago Union a Kubatko.
4.8.2010 Park Boženy Němcové v Karviné na Ostravsku bude od 12. do 14. srpna hostit šestý ročník multikulturního festivalu Dokořán. Ve své hudební části dá tradičně prostor kapelám zavedeným a populárním, tak samo jako kapelám vycházejícím nebo regionálním.
25.7.2010 Šestý ročník ska-punkového festivalu Mighty Sounds letos proběhl premiérově na ploše táborského letiště. V první části fotogalerie nabízíme snímky z koncertů Donots, The Busters, Irie Révoltés, La Phaze, ale i mnoha domácích kapel.
13.8.2009 Černá v Pošumaví - obec u přehrady Lipno - přivítá o nadcházejícím víkendu čtvrtý ročník Lipno festu. Zatímco ale ještě loni pořadatelé sázeli na domácí jména, letos se nezdráhali pozvat pár zajímavých hostů ze zahraničí.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.