muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PSH

6.5.2007 Druhá (a stále ještě ne poslední) část fotogalerie z Pražského Majálesu, který 1. a 2. května proběhl v areálu holešovického Výstaviště, vás zavede na koncerty kapel Tata Bojs, Čechomor, Kryštof, Priessnitz, nebo PSH
5.5.2007 Do třetího ročníku letos vstupuje putovní multikulturní festival České hrady.cz. Během čtyř prázdninových víkendů nabídne kvalitní hudební zážitek z vystoupení předních českých interpretů v netradičním malebném prostředí českých hradů, a to na Točníku, Kunětické hoře, Švihově a na Bezdězu.
27.4.2007 Zdá se, že s hip-hopovými festivaly se v letošním roce roztrhl pytel. Vedle zaběhlých akcí se na scéně objeví Hip Hop Allstars s Jazzmatazz, indoorový Triumph s Wu-Tang Clanem a také nově ohlášený Hip Hop Jam, na kterém se v roli hlavního headlinera představí rapper The Game.
1.4.2007 Klubový komplex Karlovy lázně v centru Prahy, jemuž (co si budeme povídat) během existence byla přiřknuta nálepka diskotékového ráje pro zahraniční turisty, se rozhodl pozměnit svou dramaturgickou strategii. Do budoucna chce svůj program výrazněji cílit také na své české návštěvníky.
20.3.2007 Out of Home, nebo chcete-li počeštěle Mimo domov, tak zní název nového benefičního festivalu, jehož první ročník proběhne 12. května na pražském Chodově. Zahrají Skyline, Lenka Dusilová, Peha, No Name, 100°C, Čankišou, PSH, či Gipsy.cz.
15.3.2007 Českobudějovické BB centrum Gerbera se zítra stane dějištěm Hip-hop Indoor Festivalu. Během večera se v jeho rámci představí přední domácí projekty Indy & Wich a PSH, slovenský Čistychov za doprovodu DJe Hajtkoviče, či formace Moja reč.
26.2.2007 Slovenská R&B speváčka Tina pokrstí v Prahe svoj nový album Chillin’. V Lucerna Music Bare, kde zaspieva už 7. marca, jej predskočia Orion a Mike Trafik z PSH.
22.2.2007 Všem neprofesionálům ve věku od patnácti do dvaceti let tvořícím hip-hopovou muziku, aťu už skupinám, DJům, nebo rapperům, je určena mezinárodní soutěž PeaceXchange, kterou v Česku zastřešuje nadace Člověk v tísni.
19.2.2007 Špičky českého a slovenského hip-hopu doplněné o člena kultovního Wu-Tang Clanu Raekwona se sejdou tuto sobotu v areálu pražského Výstaviště, kde proběhne párty Hip Hop Allstars.
16.12.2006 Legendární Wu-Tang Clan do Prahy vysílají svého dalšího zástupce. V rámci turné ke své novince Only Built For Cuban Linx 2 k nám zavítá rapper Raekwon, jenž bude hlavní hvězdou festivalu Hip Hop Allstars. Ten proběhne 24. února 07 na pražském Výstavišti.

41-50 (67) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.