muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PROUZA

7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
20.8.2008 Tradiční Havířovské hornické slavnosti budou letos probíhat od 5. do 7. září a obyvatelům a návštěvníkům města nabídnou různorodý hudební i nehudební program, který bude zahrnovat jak rockové koncerty, tak i vystoupení dechových orchestrů nebo představení pro děti.
4.8.2008 Německá synthipopová kapela Alphaville, která v 80. letech proslula hity jako Forever Young nebo Big In Japan, bude hlavním lákadlem letošního třetího ročníku frýdecko-místeckého festivalu Beskydy Sound.
23.7.2008 Blížíme se k závěru. S poslední částí fotogalerie z letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava si přiblížíme vystoupení Gogol Bordello, reggae projektu Tosh Meets Marley a v neposlední řadě nechybí ani Habib Koité či skupiny Hawkind a Koop.
23.12.2007 Kultovní moravská skupina Prouza na podzim, po neuvěřitelných 15 letech od vydání druhého alba Ve dne v noci, přišla s novou nahrávkou. V nynější sestavě samozřejmě citelně chybí charismatický...
23.12.2007 Prouza byla v bouřlivých posametových časech na zdejší hudební scéně opravdovým zjevením. Její poměrně osobitý projev čerpal jak z tehdy aktuálního dění na britské nezávislé kytarové scéně...
2.12.2007 Severomoravskou kytarovku Priessnitz není třeba dlouze představovat, zato jejich spřátelenou skupinu Prouza už všichni pamatovat nemusí. Jejich společný koncert proběhne zítra večer v pražském Lucerna Music baru.
15.11.2007 Jubliejné, pätnáste vydanie Videotipov vám dnes ponúkne opäť šesticu klipov, tentoraz od sheffieldskej gitarovky Arctic Monkeys, ukážku z filmu Help! od The Beatles, neuveriteľne vtipných Foo Fighters, stopárov z !!!, animovanú Prouzu a The Cloud Room tak, ako ich poznáte z TV.
12.11.2007 Jeseničtí Priessnitz, frýdecko-místecká kapela prouza, navrátivší se s první deskou po čtrnácti letech, a pražští The Prostitutes - takový byl program posledního říjnového večera v brněnském klubu Fléda.
30.10.2007 Priessnitz, Prouza a The Prostitutes - trojice kytarovek, které spojuje nejen počáteční písmeno v názvu, ale i chystané vystoupení. Na pódiu brněnského klubu Fléda se tato trojice společně představí premiérově, a to již zítra večer.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.