muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRIMAVERA SOUND

20.1.2015 V užších nominacích 6. ročníku prestižní ankety European Festival Awards jsme za loňský rok měli mnoho místních zástupců, ať už od nás nebo ze sousedního Slovenska, ani jeden je však neproměnil ve vítězství.
30.1.2014 Španělský festival Primavera, který se každým rokem odehrává pár metrů od barcelonského moře, také tentokrát vykouzlí hvězdnou sestavu alternativních legend a vycházejících jmen.
29.1.2014 Zvěsti posledních týdnů nelhaly, britská shoegazová kapela Slowdive je zpátky. Prvním ohlášeným koncertem je vystoupení na španělském festivalu Primavera, další informace a oznámení kapela chystá.
8.10.2012 Pár dnů po belgickém Rock Werchteru potvrzuje vystoupení Blur také festival Primavera Sound. Kapela se představí jak na jeho tradiční verzi ve španělské Barceloně, tak i na jeho portugalské odnoži v Portu, která měla letos premiéru.
10.5.2012 Zpěvačka Björk se léčí se zánětem v krku, omezuje koncertování a ruší vybraná festivalová vystoupení. Včera byly odvolány její koncerty na Primavera Sound, Balaton Sound a Afisha Picnicu, dnes jej bohužel následuje i tuzemský festival Colours of Ostrava.
17.4.2012 Španielsky festival pridáva k už aj tak úctyhodnému line-upu ďalšie mená: legendárnu Marianne Faithfull, amerických rockerov The Men, set Jamieho XX, LFO, Dominique A, Sleigh Bells nebo M83.
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
12.11.2011 Španělský festival Primavera Sound představil svou první velkou hvězdu pro nadcházející ročník 2012: zpěvačku Björk. Po polském Open’er Festivalu je tak Primavera dalším festivalovým obrem, jehož line-up bude tato originální islandská umělkyně v příštím roce zdobit.
10.10.2011 Španielsky festival Primavera Sound v nasledujúcom roku získa mladšieho súrodenca – festival Optimus Primavera Sound v portugalskom meste Porto.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.