muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRIESSNITZ

11.12.2014 Přijďte si pro adventní dávku mrazivé jesenické romantiky, Priessnitz zvou na svou vánoční šňůru. Mají v plánu celkem šest zastávek, hned zítra budou hrát v Plzni, pozítří na Kladně, v pátek třináctého v Praze.
22.6.2014 Ve víru kin, vína a zpěvu se bude točit Letní filmová škola už počtyřicáté. Jubileum se slaví velkolepě – největší nesoutěžní festival u nás otevírá tradiční hudební doprovod z klubu Mír k širé veřejnosti.
10.2.2014 Kafka Band, který zhudebnil příběh románu Franze Kafky Zámek, je předurčen k tomu, aby byl tím nejvýraznějším a nejdiskutovanějším, co letos česká scéna přinese. Jednak se v něm setkala interesantní umělecká skvadra v čele s Jaromírem 99, spisovatelem Jaroslavem Rudišem a jádrem Umakart family, jednak přináší formát do dnešních dní prakticky nevídaný.
3.1.2014 O neformální zakončení roku 2013 se v Olomouci postarali Priessnitz, kteří ovšem nešetřili - hrálo se snad hodinu a půl. Nylon Jail pak v rodném Jazz Tibetu křtili desku a osazenstvo málem zapomnělo, že bije půlnoc.
7.10.2013 Literatura, komiks a hudba ruku v ruce. Jaromír 99 propadl od Aloise Nebela komiksu a již za dvaasedmdesát hodin vyjde v Česku jeho očekávané komiksové zpracování Zámku.
15.5.2012 Koupaliště v Poličce letos hostí už 15. ročník festivalu Poličské Rockoupání. Dvoudenní akce začíná v pátek 18. května, na hlavní scéně zahrají například undergroundoví Už jsme doma nebo skáčkoví Pub animals.
13.5.2012 Vypsaná fixa se momentálně nachází ve studiu a připravuje následovníka svého úspěšného posledního alba Klenot (psáno pro časopis Muzikus 7/2011, pozn.), ale na intenzitu koncertování kapely tento fakt velký vliv nemá.
10.4.2012 Jeseničtí Priessnitz po dlouhé době zavítají do pražského klubu Roxy, když zde odehrají koncert tzv. „potichu.“ Již 25. dubna se s nimi v rámci projektu Departure představí také český indie-popový projekt ille.
6.4.2012 Kytaroví básníci Priessnitz a jemný indie-popový projekt ILLE - to jsou další dvě jména, která vystoupí v klubu ROXY v rámci koncertní série DEPARTURE, tedy projektu, v jehož rámci renomované kapely...
23.3.2012 Jednu jarní už jsme si před pár dny dali - rozjuchanou od Tata Bojs. Teď se trochu zklidníme a vyhravíme se do Jeseníků (a samozřejmě taky Jeseníku) za kapelou Priessnitz.

1-10 (81) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.