muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRAŽSKÝ VÝBĚR

6.9.2017 Díky úsilí manažera Výběru Aleše Nejedla a s laskavým svolením celé kapely jsme měli možnost se podívat na pódium v den koncertu. Tam se nás ujal stage manager pan Pešek a šlo se na věc.
3.11.2016 Nestává se každý den, aby si člověk mohl popovídat s kapelou, která mu změnila náhled na život a jejíž texty vyrýval spolužák Konečný do školní lavice prostě proto, že mu přišly zcela zásadní. Bohužel zde nemáme místo na takové perly, jako když Jirka Hrubeš s Michalem Pavlíčkem ožrali hrocha, Michaelovi Kocábovi při celní prohlídce vypadl na zem týdenní honorář pro celou kapelu, který v kapse pašoval z komunistického Polska, teenager Klauda Kryšpín zjistil, že rodiče jeho idola Hrubeše bydlí přímo u něj v ulici, nebo jak se Vilda Čok snažil obelstít bolševické celníky, aby získal baskytaru z kapitalistické ciziny.
28.7.2013 Dvanáctý ročník festivalu Colours Of Ostrava se již podruhé odehrával v jedinečném industriálním areálu Dolních Vítkovic a jako každý rok nabídl rozmanitý program, zaměřený především na world music.
9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.
14.5.2013 Aktuální reediční řadu Pražského výběru uzavírá trojka Běr, která přišla na svět ve druhé polovině 90. let a zanechala nejednoznačný pocit velmi slušně odvedené práce, ovšem bez neopakovatelného espritu nahrávek z osmé dekády.
3.5.2013 Poslední dubnový den se každoročně nese ve víru filipojakubské noci, tedy upalování čarodějnic. V Brně měli lidé možnost strávit tento večer už pošesté v areálu brněnské Riviéry. Tentokrát za účasti kapel jako The Subways, Wanastowi Vjecy a spousty dalších.
1.5.2013 Oslavy čarodějnic se v Brně slavily ve velkém stylu. Přinášíme vám fotoreport z 6. ročníku Čarodějálesu, který se uskutečnil v areálu Riviéry a představil velká jména české i zahraniční scény.
23.4.2013 Již příští úterý, 30. dubna, se uskuteční šestý ročník tradičního brněnského festivalu Čarodějáles. Těšit se můžete na anglické The Subways, české legendy Pražský Výběr, Wanastovi Vjecy a spoustu dalších.
24.3.2013 České výroční ceny Břitva znají kompletní výsledky za rok 2012. Anketa, vyhlášená v prostorách brněnské Melodky, je ohlednutím za českou rockovou, metalovou a hardcore scénou.
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.