muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRAGUE SKA CONSPIRACY

26.3.2013 Přední klubová kapela Prague Conspiracy pokřtí 3. dubna v pražském Futuru dlouho očekávané debutové CD. Spolu s ní budou večerem provázet glam rockoví Bitch&Chips a punk’n’rolloví Thunderbirds.
5.10.2010 Společné turné o nadcházejícím víkendu zahájí dvě české kapely se zahraničními lídry – folk-punkeři Pipes and Pints v čele s americkým rodákem Syco Mikem a ska-rockeři The Prague Conspiracy v čele s nigerijskou rodačkou Marianou Wesley.
6.8.2010 Celkově šestý ročník ska-punkového festivalu Mighty Sounds letos proběhl na ploše táborského letiště. V druhé fotogalerii uvidíte například SKA-P, Irie Révoltés, Mad Sin, H2O, The Dreadnoughts, Pipes and Pints a mnoho dalších.
21.12.2009 Poslední koncert v nynější sestavě a pod nynějším názvem odehraje ve středu večer v pražském Lucerna Music Baru kapela Prague Ska Conspiracy. S novým názvem a v inovovaném obsazení se jádro skupiny plánuje na pódia vrátit po přibližně půlroční pauze.
18.7.2009 Za loňský debut Life On Ropes získali Prague Ska Conspiracy cenu Anděl v kategorii Reggae & ska. Ovšem jejich druhé album je, věřte nebo ne, ještě lepší. Jednak aranžérsky barvitější...
3.7.2009 Už o příštím víkendu ožije obec Přeštěnice u Milevska jedním z největších jihočeských festivalů. Od čtvrtka 9. do soboty 11. července se na třech scénách vystřídají přes čtyři desítky převážně domácích kapel a několik hostů ze zahraničí v čele s The Rasmus.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.
4.5.2009 Headlinera svého letošního ročníku ohlásil jihočeský Open Air Musicfest Přeštěnice, který se ve stejnojmenné obci nedaleko Milevska uskuteční od 9. do 11. července. Bude jím finská skupina The Rasmus, která se do Česka vrátí po únorovém koncertu v pražské hale Folimanka.
17.4.2009 Před necelým měsícem získali Prague Ska Conspiracy za svůj loňský debut Life On Ropes Anděla v žánrové kategorii ska & reggae a už zakrátko na něj naváží druhou deskou, která se bude jmenovat Lies For Everyone.
27.3.2009 V multiplexu Village Cinemas na pražském Andělu včera odstartoval šestnáctý ročník filmového festivalu Febiofest. Jak se v posledních letech stalo tradicí, jeho součástí je i doprovodný hudební program se vstupem zdarma. Pestré zastoupení bude mít world music, reggae, ska, ale také rock.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.