muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRAGO UNION

6.8.2015 Tradiční šumavský hold se letos konečně uskuteční v pravém epicentru – při toku Teplé Vltavy na okraji slavné obce Horní Vltavice, poblíž proslulé přírodní rezervace Boubínský Prales.
13.6.2015 O nezvyklou podporu premiéry trilogie o Janu Husovi se postarala čtveřice jmen, která zastupují současný český hip hop. Jména jsou to různorodá.
7.7.2014 Festival Rock for People má za sebou svůj jubilejní 20. ročník, který navštívilo 27 tisíc hudebních fanoušků. Ti měli možnost zavítat jak na vystoupení interpretů patřících mezi české stálice, tak také na slušnou řádku zahraničních jmen.
22.6.2014 Ve víru kin, vína a zpěvu se bude točit Letní filmová škola už počtyřicáté. Jubileum se slaví velkolepě – největší nesoutěžní festival u nás otevírá tradiční hudební doprovod z klubu Mír k širé veřejnosti.
30.4.2014 Tak jako k prvnímu máji neodmyslitelně patří polibek pod rozkvetlou třešní, patří k němu i nová deska tajuplného lo-fi kuchaře Kittchena. Ten dodržuje nastolenou tradici a 1. května vydá již čtvrtý rok po sobě novou nahrávku.
9.12.2013 Nestává se často, abychom na těchto stránkách rozebírali nějaké hiphopové album, v tomto případě se však najde hned několik důvodů pro výjimku.
24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
18.7.2013 Prvý report z tohtoročnej Pohody sme skončili v piatok v noci v hypnotických tónoch Atoms For Peace. Po piatkových prehánkach a nestálom počasí sa i letisko v Trenčíne dostalo do takmer obligátnej formy mimoriadneho tepla, tak ako to máme radi a tak ako to býva na Pohode zvykom.
14.7.2013 Je krátko po najväčšom slovenskom festivale a tak je na čase začať rekapitulovať jednu hudobnú lahôdku za druhou. Začneme prvou fotogalériou z trenčianskej Pohody. Venuje sa najmä Thomovi Yorkovi a jeho Atoms For Peace alebo Nickovi Caveovi s Bad Seeds.

1-10 (71) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.