muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POST-IT

13.4.2011 Znovuzrekonstruovaný hudební sál pražského Rock Café sice zahájil zkušební provoz už v půlce prosince, ale teprve teď se chystá jeho oficiální otvíračka. V pátek zde vystoupí Post-It, Imodium, Lety mimo, Poslední výstřel a také polovina kapely Wohnout - Duo Egon.
1.6.2010 Dárcovství krve je druh charity, kterou může podpořit skoro každý a nestojí ho to ani korunu – jen trochu času a překonání sebe sama. I když se při pohledu na jehlu nedělá spoustě z nás dobře, o tom, že odběr krve nebolí, se tentokrát přesvědčili i noví dárci krve...
8.3.2010 Koncerty v Mariánských Lázních a Sušici o uplynulém víkendu zahájila kapela Wohnout své tradiční jarní klubové turné. Jádrem koncertů bude průřez bezmála patnáctiletou dráhou skupiny, která bude na podzim shrnuta i na připravované best-of kompilaci.
15.10.2009 Kapela Post-It se po dvou albech vydaných u nadnárodního labelu Sony BMG rozhodla osamostatnit se jejich nástupce natočit vlastními silami. Výsledkem je novinka Post-I-Noor, která vychází dnes formou bezplatného downloadu.
17.4.2009 V severočeském lázeňském městečku Bílina se v 27. června uskuteční festival Bořeň Mysteria Open Air. Volně naváže na Doupov Mysteria Fest, který má za sebou dva ročníky, uskutečněné se Vroutku u Podbořan.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
29.7.2008 Zpráva o úmrtí Pavla Grohmana otřásla koncem minulého týdne českým hudebním světem. V reakci na tragickou událost se rozhodli pořadatelé Sázavafestu uspořádat vzpomínkový jam, ve kterém vzdají hold spoluzakladateli skupiny Chinaski přední čeští hudebníci.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
27.3.2008 Headlinery druhého ročníku benefičního festivalu Out of Home, který se uskuteční 17. května na pražském ostrově Štvanice, budou britští Fun-Da Mental. Ze zástupců domácí scény je doplní Gipsy.cz, Navigators, Iva Frühlingová nebo Lenka Dusilová.
19.12.2007 Post-It a Cocotte Minute, dvojice spřízněných a na tuzemské rockové scéně zaběhlých kapel, na dnešní večer do pražského Paláce Akropolis chystají společný předvánoční koncert.

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.