muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POLSKO

8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.
4.2.2011 O polském Open'er festivalu jsme v poslední době psali dvakrát: prvně tehdy, když jako své první headlinery pro letošek potvrdil britské Coldplay, podruhé pak ve chvíli, kdy podruhé po sobě získal ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival.
14.1.2011 Jazzový baskytarista ostravské klubové scény Lukáš Mužík je svou vášní fascinován již třináct let. Kromě působení v několika hudebních projektech také již devátým rokem učí na Lidové konzervatoři v Ostravě, kde nedávno založil jazzové oddělení.
10.12.2010 Akce, která začátkem roku získala ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival a v létě svou pozici upevnila, když přivítala Pearl Jam, Kasabian, The Dead Weather a mnohé další, se připravuje na svůj jubilejní desátý ročník.
2.11.2010 Že polský OFF Festival patří mezi nejzajímavější kulturní akce, které středoevropský region nabízí, není pochyb. Po letošním ročníku teď jeho pořadatelé připravili další z řady klubových koncertů série OFF Festival Club.
31.8.2010 První část ohlédnutí za letošním OFF Festivalem jsme utnuli ve čase druhého, sobotního večera. Polské Katowice v tu dobu měly za sebou Tindersticks, The Fall, FM Belfast nebo Tunng a atmosféra byla příjemně rozjetá.
23.8.2010 OFF představuje na středoevropské festivalové mapě oázu, kde se střetávají reprezentanti alternativní a nezávislé muziky napříč žánry. Dolina Trzech Stawów, park obklopující jižní a východní část centra Katowic, přivítala Flaming Lips, Dinosaur Jr. nebo Tindersticks.
18.8.2010 Po nedávném OFF Festivalu a blížícím se festivalu Nowa Muzyka budou polské Katowice hostit další zajímavou akci. Festival Ars Cameralis bude probíhat od 6. do 29. listopadu a jak je patrné už ze soupisky prvních ohlášených vystupujích, potěšen bude nejeden fanoušek alternativní hudby.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
11.8.2010 Ešte predtým, ako na našom webe uvidíte kompletnú fotogalériu z poľského festivalu Off, ponúkame vám fotky headlinera, ktorý nadchol nielen hudobne, ale i vizuálne - The Flaming Lips.

91-100 (161) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.