muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POLSKO

10.5.2011 Katowický OFF Festival opět nepřináší žádná zklamání a po již dříve oznámených Primal Scream, Mogwai, Gang of Four, Liars, Warpaint nebo Destroyerovi přichází s dalšími zajímavými jmény z řad objevů i legend alternativní muziky.
8.5.2011 Necelé dva měsíce před startem získává konečné obrysy program desátého ročníku festivalu Heineken Open'er, který se odehraje o prvním prázdninovém víkendu na letišti Babie doły v polské Gdyni.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
9.4.2011 V areálu leteckého muzea v polském Krakově bude 19. a 20. srpna probíhat další ročník Coke Live Music Festivalu. První čtyři oznámené kapely zároveň tvoří kompletní program hlavní scény v úvodní den.
7.4.2011 Polský Orange Warsaw Festival letos čekají další změny. Oproti předchozím ročníkům, kdy se konal ke konci léta, se tentokrát uskuteční už v polovině června a navíc opět na novém místě – varšavském Stadionu legií.
22.3.2011 S dalšími jmény se vytasili pořadatelé OFF Festivalu, který se bude konat o prvním srpnovém víkendu nedaleko našich hranic – v polských Katowicích. Figuruje mezi nimi jak jeden headliner, tak i jeden český zástupce.
10.3.2011 Oblíbený OFF Festival, jehož šestý ročník bude probíhat od 5. do 7. srpna v polských Katowicích, zpestřil svůj line-up celou řadou zajímavých kapel a projektů.
9.3.2011 Polský Selector Festival ohlásil první účinkující pro svůj blížící se třetí ročník. Akce proběhne 3. a 4. června na krakovském prostranství Błonia, kam se vrací poté, co byl loňský ročník kvůli povodním na poslední chvíli přesunut do areálu místního leteckého muzea.
2.3.2011 Od předchozího turné Sufjana Stevense napříč naším kontinentem uplynulo už skoro pět let a to je dost dlouhá doba na to, aby hlad evropských fanoušků stačil pořádně nabobtnat. Naděje ale umírá poslední: písničkář koncem dubna přiletí na měsíční (tedy měsíční) misi.
25.2.2011 Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er.

81-90 (161) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.