muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POLSKO

20.12.2011 Katowický OFF Festival zveřejňuje první informace ke svému sedmému ročníku. Mezi 3. a 5. srpnem se bude odehrávat hlavní program v Dolině Trzech stawów, v předvečer úvodního dne festival zahájen koncertním programem v místním kulturním centru a přilehlém klubu Hipnoza.
17.11.2011 Na začátku listopadu se na několika místech polské Wrocławi uskutečnil 10. ročník Wrocław Industrial Festivalu. Představil například Clock Dva i s projektem G.A.T.C, Der Blutharsch, Thighpaulsandra, Skrol, nebo dark-ambientní Zoviet France.
28.8.2011 Poľský festival Unsound zverejnil výsledný program s podtitulom Future shock. V konečnom závere môžete v Krakowe vzhliadnuť okrem spomenutých mien
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
10.8.2011 OFF Festival se pomalými kroky posouvá a postupně na sebe nabaluje jak čím dál tím věhlasnější jména, tak i vyšší návštěvnost. Mogwai, Primal Scream, Public Image Ltd., Low či Destroyer, to je jen stručný zlomek letošních účinkujících.
10.8.2011 Po New Yorku nasleduje Krakow. Po horrore future shock. Festival Unsound zverejnil tretiu vlnu potvrdených interprétov čím v dvojmesačnom predstihu predpovedá jednoznačnú tematologickú dramaturgiu.
10.8.2011 Polský OFF Festival se po loňském přesunu zabydlel v katowické Dolině Trzech Stawów, kde tradičně o prvním srpnovém víkendu představil průřez současnou světovou i místní alternativou a přidal celou řadu legend nezávislé scény.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
8.7.2011 V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
2.6.2011 Za dva měsíce odstartuje v Katowicích 6. ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.

71-80 (161) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.