muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POLSKO

19.4.2012 Od 28. dubna do 3. května bude v hranicí rozděleném Těšíně, v jeho české i polské části, probíhat čtrnáctý ročník filmového festivalu Kino na Granicy/Kino na Hranici.
15.4.2012 Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy. Mezi ohlášenými jmény nechybí The Killers, Placebo, The Roots, The Mars Volta, Chase & Status, Magnetic Man nebo Miike Snow.
7.4.2012 Polská metropole Warszawa bude o druhém červnovém víkendu opět hostit Orange Warsaw Festival. Přestože do akce zbývají dva měsíce, známa jsou stále jen jména tří vystupujících. Ve všech případech se však jedná o stadionové kapely.
29.3.2012 Možná nejsilnějším line-upem ve své jedenáctileté historii se honosí polský Heineken Open’er. Šedesátitisícový festival, který se uskuteční od 4. do 7. července v Gdyni, totiž oznámil další lákavá jména, tentokrát především z Velké Británie.
22.3.2012 Čtvrtý ročník Asymmetry Festivalu, reflektujícího současnou světovou i středoevropskou alternativní scénu, se letos koná od 3. do 5. května. Akce tradičně obsadí prostory starého pivovaru ve Wrocławi (Vratislavi).
20.3.2012 Poľský label Strefa Szarej Records vydal v týchto dňoch už svojú druhú kompiláciu súčasnej hudby z krajín V4. Exterritory 02 prináša vo forme bezplatného downloadu takmer dve hodiny hudby a celkovo dvadsaťdva skladieb.
4.3.2012 Polský Heineken Open’er přihazuje k Björk, Franz Ferdinand, Justice, The xx, SBTRKT a Julii Marcell do line-upu dalších devět jmen. Na své si přijdou fanoušci hip-hopu, electro-kytarové muziky i písničkářství.
14.2.2012 Michael Gira a jeho Swans, ale i Battles, nemecký skladateľ Nils Frahm a pesničkár Kurt Vile pribudli k Iggymu Popovi a Suicide do programu poľského festivalu OFF. Ten sa uskutoční od 2. do 5. augusta v Katowiciach.
13.2.2012 Islandskí Sigur Rós sa po viac ako trojročnej pauze v lete vyadajú na koncertné turné. Po prvom potvrdenom koncerte na britskom Bestivale potvrdili i dvojkoncert v susednom Poľsku. V Krakove zahrajú na festivale súčasnej hudby Sacrum Profanum.
23.1.2012 Polský OFF, který minulý získal ocenění European Festival Awards v kategorii nejlepší středně velký festival našeho kontinetu, přichází s prvním headlinerem. Katowická Dolina Trzech Stawów pohostí o prvním srpnovém víkendu Iggyho Popa a jeho kapelu The Stoogees.

61-70 (161) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.