muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: POLEMIC

3.5.2013 Putovní Majáles Open Air zavítal 30. dubna do pražské Stromovky. Na šesti pódiích zahrály čtyři desítky kapel a interpretů. Součástí programu bylo vyhlášení krále Majálesu a představení jednotlivých vysokých škol.
10.10.2012 Slovenští Polemic jsou u nás jako doma. Jen týden poté, co vyvrcholilo festivalové turné Back to School, kterého se zúčastnili, totiž zahájí druhé kolo a vydají se na vlastní klubovou šňůru.
2.5.2012 Park Stromovka v pátek ožije dalším ročníkem Pražského majálesu. Na čtyřech koncertních scénách se během odpoledne a večera vystřídají přes dvě desítky populárních kapel z Česka i Slovenska, pátá stage bude patřit DJům.
21.4.2012 Příští pátek a sobota bude patřit Plzeňskému majálesu, který letos oslaví už dvacátý třetí ročník. Páteční koncerty proběhnou na náměstí Republiky. Vstup bude zdarma, takže si fanoušci kapel United Flavour, Discoballs, Nebe, Chuť, V3SKA a L. A. užijí své oblíbence o to víc.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
20.9.2011 Kdo by rád zavzpomínal na letní festivaly, má na přelomu září a října možnost třeba na společném turné čtyř českých a slovenských kapel, které při příležitosti zahájení nového akademického roku pořádá T-Music.
7.9.2011 Po několikaměsíční odmlce zavítá do zdejších končin jedna z nejvzývanějších kapel – Horkýže Slíže. A představí se před publikem do slova a do písmene akademickým: společně s dalšími stálicemi přeshraniční hudební scény ...
28.6.2011 Slovenská ska kapela Polemic přichází s klipem k písni Hora Vysoká z loňského alba Horúce časy. Coby hlavní protagonista se v něm objevuje pouliční muzikant Ivan Holinka, který v jednom okamžiku ovládá současně hned několik nástrojů.
30.5.2011 V pátek 3. června se do příjemného prostředí amfiteátru vedle hlineckého pivovaru vrátí oblíbené koncerty. První z pěti akcí Léta s Rychtářem 2011 nabídne exkluzivní spojení tří interpretů.

1-10 (69) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.