muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PODZIMNÍ SÁZAVAFEST

26.10.2010 Festival Sázavafest oslavil letošním ročníkem své desáté výročí. Navíc jej už pošesté doprovodí i jeho podzimní klubová obdoba, jejíž termín tentokrát připadne na 13. listopad, kdy proběhne v pražském kulturním centru Vltavská.
24.10.2009 Letní Sázavafest má před sebou v příštím roce jubileum, které ve středočeském Kácově oslaví od 5. do 7. srpna. Předcházet mu tradičně bude několik menších akcí a první z nich bude několik menších akcí a první z nich bude Podzimní Sázavafest, který se uskuteční 7. listopadu v pražském Abatonu.
15.9.2009 Letní Sázavafest má před sebou v příštím roce jubilejní desátý ročník, který ve středočeském Kácově proběhne v termínu od 5. do 7. srpna. Předcházet mu tradičně bude několik menších akcí a první z nich bude Podzimní Sázavafest, který se uskuteční 7. listopadu v pražském prostoru Abaton.
17.11.2008 Navzdory plánům zůstal Podzimní Sázavafest, stejně jako v předchozích letech, i při své čtvrtém ročníku v pražském Abatonu. Odtud pochází i naše fotogalerie, ve které přinášíme záběry z koncertů Ewy Farne nebo skupin Wohnout, Gipsy.cz či Lakeside X.
3.11.2008 Festival Podzimní Sázavafest, avizovaný na nadcházející sobotu, mění místo konání. Oproti dříve avizované Incheba Areně proběhne v klubovém prostoru Abaton v Praze – Libni, tedy na stejném místě, jako v předchozích třech letech.
15.10.2008 Podzimní odnož Sázavafestu kdysi začínala v Abatonu. V tomto roce se ale pořadatelé rozhodli okusit halové prostředí a akci uspořádat v Incheba Areně na Výstavišti. Mezi hlavní lákadla budou patřit koncerty skupin Wohnout, Skyline, Gipsy.cz nebo Desmod, vedle kterých zde proběhnout hned dva křty.
13.11.2007 Letos poprvé narostl Podzimní Sázavafest do dvoudenních rozměrů. Na dvou scénách vystoupily české i zahraniční hvězdy mnoha žádnrů, napřílad Priessnitz, Sunshine, Cobra Killer, Moimir Papalescu & The Nihilists nebo Dubblestandart.
6.11.2007 Již o tomto víkendu se v pražském Abatonu uskuteční Pozimní Sázavafest - tradiční klubová mutace kácovského festivalu, letos ovšem poprvé ve dvoudenní podobě.
24.10.2007 Nejen pro ty, kteří se slzou v oku vzpomínají na letní festivalovou sezónu, může být SázavaFest se svou podzimní verzí zpříjemněním sychravých podzimních dnů. Účinkující tohoto festivalu se o zábavu postarají 9. a 10. listopadu v pražském klubu Abaton.
15.11.2006 Beznadějně vyprodaný Abaton byl v sobotu dějištěm druhého ročníku podzimní mutace Sázavafestu přezdívané také jako Klubobraní.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.