muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PÓDIOVÉ SESTAVY SLAVNÝCH KYTARISTŮ

9.4.2015 Ota Váňa, Tomáš Krulich - to je kytarové duo platinové kapely Kabát, tedy mj. ohromující scéna koncertů, skvělá nadupaná muzika, která se hrne dopředu a které není cizí melodika a mnohdy velmi zajímavé producentské i aranžérské nápady, dále nápadité texty, a zejména statisíce oddaných fanoušků.
21.3.2015 Framus V a jejich klasické dílo Město Er, vysoce osobitá sólová deska Capricornus, nadčasové bluesrockové album Blues z lipového dřeva sestavy Luboš Andršt Blues Band, což byla v podstatě superkapela v intencích tohoto názvu...
13.3.2015 Dodnes si pamatuji, jak na mne zapůsobila kytara na albu Rány Zuzany Michnové, kde Michal Pavlíček navíc vlastně natočil všechny nástrojové party kromě bicích, dodnes si vybavuji své nadšení nad tím, že je na naší scéně osobnost, která výrazně používá kytarové syntezátory...
12.1.2015 „... rudé oči Marshallů...“ - tak to je část textu skladby Katapult, která mne fascinuje dodnes. Ten pocit cest s kapelou a hraní v mnoha sálcích a sálech tam prostě až neuvěřitelně je.
28.11.2014 Pohoda a grácie jižanské kytary? Ano, to je Petr Roškaňuk, jehož osobnost je při vyslovení jména nejvíce spojována se Žlutým psem. Aby také ne, s touto kapelou vydal od roku 1978 na jedenác alb, z nichž dvě, Yellow Dog (1994) a Poslední lžíce (2000), získala zlaté ocenění.
25.10.2014 Kirk Běhunek, velikán instrumentálního artrockového stylu, patří mezi naše nejvýraznější kytarové mágy obecně, navíc známých i v zahraničí, a to nejen u muzikantských osobností včetně Doro Pesch (královna klasického německého heavy metalu),...
29.9.2014 Vážení čtenáři, i když jsme již minule avizovali, že tento seriál skončí, na základě vašich ohlasů ještě aspoň krátce budeme pokračovat. Ovšem tak trochu v jiném duchu, kdy se přesuneme ze světové scény na domácí půdu.
6.9.2014 Jak už jsem avizoval, tento seriál tímto číslem končí. A tak na základě mnoha otázek z e-mailů či vznesených na veletrzích typu „jakou má sestavu on, když píše o těch druhých?“ jsme se rozhodli, že vám uvedu i svou sestavu, která se vyvinula do dnešní podoby za více než třicet let muzicírování.
12.8.2014 „Nevím, proč bych měl dávat přednost velkým kytarám jumbo. Jsou jako baculaté ženy. Někdo to tak má rád, ale já ne.“ Takto hodnotí svou pódiovou sestavu z turné z minulého roku Ian Anderson, určující osobnost Jethro Tull.
14.7.2014 Sestava Jima Adkinse, spolu s bubeníkem Zachem Lindem zakladatele emo/alt-rockové americké kapely Jimmy Eat World, je z loňského turné. Po prvních třech albech se před kapelou otevřel svět úspěchu jejich čtvrtou deskou Bleed American,...

1-10 (146) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.