muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PLEXIS

22.4.2010 Lidový dům ve Kbelích čeká tento pátek punková smršť s kapelami Plexis a Apple Juice. Plexis - Pražská punková sebranka okolo Petra Hoška, notorického vymetače večírků, založená v roce 1984...
11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
5.10.2009 Tuzemská punková stálice Plexis si v srpnu neformálně připomněla čtvrtstoletí od svého prvního koncertu a veškeré oslavy završí se svými fanoušky na výročním koncertu, který se odehraje 6. listopadu v pražském kulturním centru Vltavská.
13.8.2009 Královéhradecký festival Rock for People v průběhu léta tradičně doplňuje několik menších hudebních akcí, z nichž v letošním kalendáři zbývají poslední dvě. Příští týden vypukne na Kmochově ostrově v Kolíně festival Natruc a o týden později se v lesním divadle v Řevnicích u Prahy uskuteční Řev Řevnice.
19.7.2009 Plexis se letos dožívají pětadvacátých narozenin a tohle je první dárek k nim – na podzim by pak mělo následovat konečně zbrusu nové album. Rekapitulovat je co, byť soubor kolem Petra „Sida“ Hoška za celou tu dobu...
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
17.4.2009 V severočeském lázeňském městečku Bílina se v 27. června uskuteční festival Bořeň Mysteria Open Air. Volně naváže na Doupov Mysteria Fest, který má za sebou dva ročníky, uskutečněné se Vroutku u Podbořan.
3.4.2009 Po loňském ročníku stráveném na pražském Džbánu se Subculture Fest opět stěhuje, tentokrát na letiště aeroklubu Tábor, kde se jinak koná také třeba Planet Festival. Na zaměření festivalu se ale nic nemění: od 14. do 16. srpna se návštěvníci budou moci těšit na smršť ska, punku a rock’n’rollu.
19.1.2009 Plexis, jedna z nejstarších českých punkrockových kapel, v letošním roce oslaví pětadvacáté výročí od svého založení a při této příležitosti vydají kompilaci fanouškovsky nejoblíbenějších hitů. Poté by ji měla následovat ještě nová řadová deska.
20.2.2008 Druhý ročník klubového festivalu Jarní Valník, za kterým (jak ostatně sám název napovídá) stojí pořadatelé slánského open-airu Rock na Valníku, se uskuteční v sobotu 15. března v pražském klubovém prostoru Abaton.

11-20 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.