muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PLEXIS

17.5.2012 Tradiční narozeninová oslava kapely Tři sestry, pochopitelně v dostatečně punkovém duchu, se bude konat už tento pátek a sobotu na pražském koupališti Džbán. Na dvoudenní festival dorazí většina české punkové scény...
21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
21.7.2011 11 let. Tak dlouhá doba utekla od vydání poslední řadové desky skupiny Plexis Už mi to kroutí nohy. Teprve nedávno se na světlo světa konečně vyklubalo dlouho slibované nové album a Plexis se za něj nemusejí stydět.
23.5.2011 V sobotu 4. června v Úvalech u Prahy už podvacáté proběhne Ouvalskej bigbít. Festival pořádají členové kapely Divokej Bill, kteří si jako headlinery jubilejního ročníku pozvali své spřízněnce z Británie – folk-punkery The Levellers.
11.5.2011 Kapela Tři sestry ani letos nezapomíná na své narozeniny a se svými fanoušky je oslaví o příštím víkendu dvoudenním festivalem na pražském koupališti Džbán. A o punk tady rozhodně nebude nouze.
21.4.2011 Jedenáct let museli fanoušci pražských punkerů Plexis čekat na novou řadovou desku. Nyní je jejich čekání u konce. Petr Hošek a spol. totiž v těchto dnech přenesou nové písně na stříbrný disk, který ponese název „Vohul to!“. A bude se na co těšit.
18.8.2010 První ročník Old Punx Festu proběhl uplynulý víkend v zahradách zbirovského zámku. Koncept spočíval v pozváni těch punkových kapel, které hrají alespoň 18 let. Z Česka a Slovenska tak zahráli Tři sestry, z Británie The Lurkers, The Vibrators nebo Sham 69.
6.8.2010 Celkově šestý ročník ska-punkového festivalu Mighty Sounds letos proběhl na ploše táborského letiště. V druhé fotogalerii uvidíte například SKA-P, Irie Révoltés, Mad Sin, H2O, The Dreadnoughts, Pipes and Pints a mnoho dalších.
3.8.2010 Harrachov se o tomto víkendu stane dějištěm patnáctého ročníku festivalu Keltská noc. Během dvoudenního programu se zde vystřídají bezmála tři desítky kapel. Tradičně budou převažovat domácí, program ale zpestří i hosté z okolních zemí.
23.4.2010 Kapela Tři sestry si v tomto roce připomíná pětadvacetileté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Před pár týdny fanouškům nadělila nové album Lázničky a zanedlouho dojde i na její tradiční festivalovou oslavu na pražském Džbáně.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.