muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PIVOVAR STAROPRAMEN

2.11.2018 Šestý ročník mezinárodního showcaseového festivalu a konference Nouvelle Prague proběhne ve dnech 2.-3. listopadu 2018 v prostorách pivovaru Staropramen a blízkých klubech.
30.6.2016 Ve Festivalparku na bývalém vojenském letišti v Hradci Králové se 3. – 5. 7. uskuteční mezinárodní festival Rock for People. Stejně jako každý rok se představí ty největší hvězdy světového formátu.
23.6.2016 Staropramen vstupuje do další letní festivalové sezony. Ani letos nebude chybět na většině významných hudebních akcí, jako je festival Rock for People či Hrady CZ. Pro letošní rok se značka Staropramen také dohodla na novém partnerství, a to s multižánrovým hudebním festivalem United Islands of Prague a zbrusu novým festivalem METRONOME.
4.6.2015 Součástí kampaně je speciální edice plechovek s hudebními styly a další Festivaly bez zábran.
4.6.2015 Cíl projektu Staropramen Festivaly bez zábran je jasný – umožnit hendikepovaným, aby si letní festivalovou sezonu užili naplno. Loni se to podařilo na 4 akcích. Letos organizátoři slibují zpřístupnit minimálně stejný počet festivalů a zatraktivnit chill out zónu pro vozíčkáře.
21.8.2008 V sobotu 13. září se v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově uskuteční druhý ročník festivalu SmíchOff Summer, který v loňském roce po krátké odmlce navázal na tradiční slavnosti pivovaru.
31.10.2007 Nejen řádku domácích kapel, ale rovněž francouzské electro-punkery La Phaze a belgické Hooverphonic, si na své znovuobnovené slavnosti, tentokrát uspořádané pod názvem SmíchOFF Summer, pozval pivovar Staropramen.
17.9.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije již tuto sobotu. Hlavními hvězdami budou Hooverphonic a La Phaze.
29.8.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije v sobotu 22. září.

1-9 (9)

 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.