muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PIPES AND PINTS

3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
9.3.2013 Včera byli v pražském Paláci Akropolis vyhlášeni vítězové žánrových cen Anděl 2012. V kategorii alternativní hudba uspěli rockeři Please The Trees s deskou A Forest Affair, v elektronické hudbě zabodoval Boris Carloff s nahrávkou The Escapist.
23.2.2013 Sympaticky pracovitá pražská partička s americkým zpěvákem Mikem míří do světa! Svůj zdravě chytlavý, ale také důkladně promyšlený punk s keltskou příchutí a výrazným zvukem dud už Pipes and Pints opakovaně předvedli na britském Rebellion festu...
23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.
11.1.2013 V Nizozemském Groningenu v těchto dnech probíhá Eurosonic, jeden z nejsledovanějších showcaseových festivalů v Evropě, kam se s oblibou sjíždějí hudební promotéři nejen z našeho kontinentu.
5.11.2012 Punkrocková kapela Pipes and Pints, charakteristická mimo jiné využíváním dud, vydává (s novým americkým producentem Darianem Rundallem) v pátek 9. 11. 2012 své druhé album.
24.10.2012 Vítejte u druhého našeho žánrového speciálu Punk&Core. Tento díl by se dal onačit také jako australský, jelikož v hlavních rolích zde máme rovnou dvě kapely z tohoto vzdáleného kontinentu.
8.10.2012 Už v dubnu jsme vás lákali, teď to již nebudeme protahovat. Za necelý měsíc, konkrétně 5. listopadu, vyjde punk rockovým Pipes and Pints nové album pojmenované Found and Lost. Deska naváže na velmi kladně přijatý debut Until We Die (2009).

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.