muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PINK FLOYD

20.4.2013 Storm Thorgerson, grafický designér a filmový tvůrce, který se proslavil spoluprací s Pink Floyd, zemřel ve čtvrtek, 18. dubna, ve věku 69 let na následky dlouhodobé nemoci.
11.12.2012 Frontman brněnské hardcorové „astrální hydry“ Insania, Petr Pálenský, zvaný už „odpradávna“ Poly, má povahově mnoho společného se svou kapelou. Umí být pěkně žlučovitý, ale zároveň velmi zábavný a vždycky ví, co a proč říká.
9.11.2012 Koncept The Wall přijel Roger Waters Praze představit už loni. V příštím roce se opět vydá s ním opět na turné a ani tentokrát Prahu nepomine. Vystoupení britské legendy a člena slavných Pink Floyd se uskuteční 7. srpna v Synot Tip Areně v Edenu.
1.10.2012 Možná že právě v souvislosti s kapelou Neruda, kde Matěj Ruppert zpívá úplně jinou hudbu, než na jakou jste od něj zvyklí s Monkey Business, jste si kladli otázku, co má Matěj doopravdy rád za muziku.
3.1.2012 Spekulace nad možným reunionem slavných Pink Floyd nabírají dalších obrátek. Podle zatím nepotvrzených infromací, které přináší zahraniční média s odvoláním na zdroj blízký členům kapely, by totiž měli po sedmi letech opět stanout na pódiu.
18.7.2011 Roger Waters definitivně pohřbil reunion Pink Floyd, o kterém se začalo spekulovat poté, co se 12. května na koncertu při turné The Wall sešel na jednom pódiu s Davem Gilmourem a Nickem Masonem.
1.1.2011 Přelom roku znamená každoročně nekonečnou záplavu všelijakých žebříčků. Tentokrát nabízí další z nich prostor pro trochu lidské závisti. Zdaleka nejvíc si loni vydělali koncertováním veteráni Bon Jovi se svým Circle Tour, a to přes 200 milionů dolarů.
16.9.2010 Když putující Londýňan Eddy Allen zakotvil se svou kytarou v Praze, netrvalo dlouho a založil kapleu CCTV Allstars. Tento soubor, který míchá do strhující směsi živočišné ska s rockem, funkem, reggae a punkem...
22.4.2010 Britská indie skupina Mystery Jets poodhalila detaily o svém novinkovém albu. Vyjde začátkem července, bude mít věhlasného producenta, celkem jedenáct písní, hodně slibující a veskrze povzbudivý název Serotonin.
26.3.2010 Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících raperů na české hip hopové scéně. Je členem skupiny PSH a zakladatel labelu-seskupení Bigg Boss, hostoval na deskách mnoha interpretů jako jsou LA4, Indy & Wich, Orikoule, Marko, Dj Wich a Hugo Toxxx.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.