muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PIČA Z HOVEN

13.2.2015 Nešťastný pátek třináctého a valentýnská sobota, dva termíny důležité pro brněnskou skupinu Piča z Hoven alias ◊►≈ a ostravské I love 69 Popgejů. Obě skupiny přitom těsně před svými dlouho očekávaným splitem nakládají s klipy, jedna minimalistickým emblémem, druhá bizarní koláží.
20.12.2014 Ostré kapely z nejlepšího Brna a z Ostravy plné komínů se chystají spojit síly. Vydají split na Valentýna a pokřtí jej v Brně i Ostravě. Pak potěší svou kakofonní hudbou vězně amerických věznic. A možná se dočká i Praha.
12.9.2014 Piča z Hoven. A ještě jednou: Piča z Hoven. Slovenská hymna zpívaná česky. Nestačí? Dobrá písnička. Atmosféričtější než Kde domov můj. Máme ji prostě radši, říkají Piča z Hoven. Lepší rytmus, bojovnická, my Češi se rozplýváme. I ty Škroupe!
8.8.2014 Letní filmová škola v Uherském Hradišti již dlouhá léta funguje jako alternativa k soutěžním festivalům typu Karlovy Vary. Také LFŠ svým návstěvníkům každoročně nabízí nepřeberné množství různě laděných snímků, projekcí, přednášek a doprovodných akcí.
7.8.2014 Letní filmová škola oslavila čtyřicítku, respektive padesátku, i s poutavým heslem „zapáleni filmem“ rozpačitě. Nepřijeli dva hlavní hosté (Gondry, Solondz), a tak nezbývalo, než „jen“ přecházet z filmů, které se občas dočkaly pár drobných excesů, na pár přednášek.
10.7.2014 V Uherském Hradišti už zanedlouho vypuknou velké oslavy. Tamní škola filmu vstoupí do svého čtyřicátého jubilejního ročníku 25. července. Víc jak týden dlouhá událost představí kromě filmu, přednášek, divadla a koncertů také řadu hostů.
21.7.2013 Kontroverzní brněnská úderka opět vystrčila růžky, na slovenském území již podruhé. Opět se ozval uvědomělý občan s kritikou a podnětem k omezení podobného počínání slovenské veřejnoprávní televize Slovenska.
13.11.2012 Famufest, tradiční podzimní přehlídka tvorby studentů FAMU, je na spadnutí. Probíhat bude od čtvrtka 15. do soboty 17. listopadu na Nové scéně pražského Národního divadla a jako v předchozích letech přinese i doprovodný hudební program.
7.4.2012 Slovenský poeta a muž mnoha tváří, Peťo Tazok nověji alias Bene, představil svůj projekt zaštítěný albem Spam poetry brněnskému publiku. V prostorech nevelkého Bora ho doprovodila zdejší formace Piča z Hoven.
20.3.2012 Poľský label Strefa Szarej Records vydal v týchto dňoch už svojú druhú kompiláciu súčasnej hudby z krajín V4. Exterritory 02 prináša vo forme bezplatného downloadu takmer dve hodiny hudby a celkovo dvadsaťdva skladieb.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.