muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETR SKOUMAL

17.6.2014 Na křižovatce žánrů se opět založí malý festival z Valašského Meziříčí. Už ve čtvrtek odpoledne se otevřou brány dvaatřicátému ročníku v řadě a Valašský špalíček představí chloubu českého folku a už tak pestrou paletu doprovodí ještě pár jmen ze světa.
29.5.2013 Jádro repertoáru reedice prvních Skoumalových alb, jež vyšla v digipacku z dílny Karla Halouna, vznikalo ke konci 80. let, kdy jejich aktér zásoboval písničkami nejen kolegu Mišíka.
2.7.2010 Ledy v někdejším socialistickém Československu pukaly sice velice ztuha, ale krátce před listopadem 1989 už bylo ono pomyslné praskání slyšet dost výrazně. Důkazem byla i společná vystoupení dvojic Jan Vodňanský & Petr Skoumal a Jan Burian & Jiří Dědeček.
3.11.2009 Složený název tohoto titulu skrývá jednoduchou tajenku. Jde o dva koncertní programy, které Petr Skoumal odehrál během jediného dne (přesně 8. března 2008) na jevišti Divadla v Dlouhé u příležitosti svých sedmdesátin...
14.9.2009 Petr Skoumal je známý především jako skladatel filmové a večerníčkové hudby. Hudební znalec však ví, že se nesmazatelně zapsal i do vývoje rockové hudby u nás. Při příležitosti jeho loňských 70. narozenin vzniklo DVD, které které bude pokřtěno tuto neděli.
25.2.2008 Starej pán sedí a poslouchá jazz… Pravda, Petr Skoumal se již brzy stane sedmdesátníkem a tuhle muziku má zcela jistě v malíku (vzpomeňte jen na lekci z jazzové abecedy v písničce Bonton...
27.4.2007 Jen málo přes rok uplynulo od vydání prvního dílu povedené kolekce dětských písniček, a je tu pokračování: 27 skladeb velmi různorodé povahy. Když producenti Vít Sázavský a Jiří Sedláček koncem devadesátých...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.