muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETR KOLÁŘ

25.9.2020 Bez jakýchkoliv pochybností lze říct, že Petr Kolář je jeden z nejvýraznějších hlasů, který se v oblastí domácího pop rocku kdy objevil. Kdo viděl v nedávné...
11.10.2012 Letos uplynulo třicet let od vzniku kapely Arakain. Výročí oslavuje jak kapela samotná, tak i její zakládající člen a dlouholetý zpěvák Aleš Brichta. Každý ovšem samostatně. A samostatné budou i blížící se vrcholy oslav.
31.12.2011 Rocker s duší romantika a několikanásobný Stříbrný Slavík Petr Kolář se bude učit anglicky! Exkluzivní informaci jako první přinesl zpravodajský portál iDnes.cz.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
30.6.2011 Jihomoravská metropole má v segmentu sborového zpěvu unikát – Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská (dále jen BfsBb), který je nejdéle existujícím (150 let)...
10.8.2010 Petr Kolář – několikanásobný Stříbrný Slavík, držitel ceny Anděl - zpěvák roku a řady dalších ocenění – letos pro své fanoušky připravil letní akustické turné "Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou".
20.7.2010 Areál pod hradem v Kadani na Chomutovsku přivítá tuto sobotu sedmý ročník festivalu Vysmáté léto. Hlavními headlinery letošního ročníku budou stálice českých klubových a festivalových pódií, finští rockeři Waltari, kteří představí své loňské album Below Zero.
16.7.2010 Petr Kolář : „Sinéad bych nepoznal. Na koncert s touto legendou jsem se moc těšil. Byl jsem však opravdu překvapen, jak se z mladé „dračice“ stala máma od dětí. Její vystoupení však bylo výborné a myslím, že stejně jako mě nadchlo všechny přítomné diváky“.
12.4.2010 Po velice úspěšném Akustickém turné v loňském roce, Petr Kolář – několikanásobný Stříbrný Slavík a držitel řady dalších ocenění - připravuje i letos ve spolupráci s DNES pro své fanoušky letní akustické turné...
30.11.2009 Natočit akustické verze svých hitů není žádný nový nápad, ale každý si ho dovolit nemůže. Hned zpočátku musím konstatovat, že Petr Kolář z toho vyšel relativně dobře, o čemž se můžeme přesvědčit na jeho nahrávce...

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.