muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETR HAPKA

13.5.2012 Známý skladatel Petr Hapka, dnes už snad nerozlučně spjatý s textařem Michalem Horáčkem, stejně jakou celou plejádou filmů, slaví osmašedesáté narozeniny. Pustíme si jendu z písní, kde kromě Hapkova autorského rukopisu nechybí ani jeho hlas.
8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
23.11.2011 O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.
28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
22.4.2011 První výběr dua Hapka & Horáček přichází po šesti albech a třiadvacetileté spolupráci. Je skutečně reprezentativní a hodně obsáhlý, neboť obsahuje šestatřicet skladeb v remasterované podobě...
16.8.2010 K neobvyklému kroku se odhodlala autorská dvojice Petr Hapka a Michal Horáček. Jejich nové album totiž přinese jen jednu jedinou píseň, a to v osmi různých interpretacích.
16.8.2010 Osm verzí jedné písně v instrumentálních úpravách Ondřeje Brzobohatého v podání Vojtěcha Dyka, Jaromíra Nohavici, Dana Bárty, Kataríny Knechtové, Karla Gotta, Jury Pavlici, Jiřího Suchého a Richarda Müllera.
19.12.2009 Nový počin Petra Hapky a Michala Horáčka, „soundtrack k lyrikálu“ Kudykam, sice vychází pod hlavičkou H&H, ale protože autorský rukopis této dvojice už je natolik čitelný a „očekávatelný“, album vás těžko něčím překvapí...
20.1.2007 Ať si někdo říká, že tyto dva panové produkují citové dojáky pro nešťastně zamilované či opuštěné paničky v domácnosti. I kdyby by to byla z poloviny pravda, nic to nemění na skutečnosti...
27.11.2006 Iniciály H+H jsou již léta v naší populární hudbě zavedenou značku a symbol nejvyšší kvality. Petr Hapka a Michal Horáček vydávají v pořadí již páté společné album s názvem Strážce plamene...

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.