muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETR BENDE

21.10.2010 Petr Bende vydává nový doublepack s názvem: Vánoční Koncert Petr Bende & band a hosté, Janáčkovo divadlo, který bude obsahovat live CD a DVD. Na těchto nosičích nalezneme záznam z koncertu, kde jako hosté vystoupili...
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.
13.11.2009 Festival Modré dny, který od včerejška až do poloviny prosince probíhá ve Žďáru nad Sázavou, v pondělí přinese koncert proti rasismu. V místním domě kultury se během večera představí kapely Mig 21 a Gulo Čar a zpěváci Michal Hrůza, Petr Bende a Xindl X.
13.10.2008 Košická kapela No Name si připomíná desáté výročí od vydání svého prvního alba a vyráží na halové turné. Úvodní koncert odehraje dnes večer v Trenčíně, načež bude během měsíce následovat série dalších sedmi slovenských a v listopadu jedenácti českých koncertů.
1.2.2008 Akademie populární hudby na dnešní tiskové konferenci představila nominace na ceny Deska roku, které mapují prodejnost hudebních nosičů a hranost skladeb v rádiích za loňský rok. Vyhlášeny budou v sobotu 9. února v pražském Divadle Hybernia.
4.12.2007 Petr Bende vyráží na turné po vlastech českých i moravských. Zahájí jej dnes večer v ostravském klubu Parník, načež bude pokračovat dalšími deseti koncerty po celé republice.
23.8.2007 Návštěvníci desátého ročníku festivalu Stodola v Hošticích u Volyně si tuto sobotu připomenou nedožité šedesáté narozeniny zpěváka Michala Tučného.
12.3.2007 Eurovision Song Contest - mezinárodní písničková soutěž, jíž se po více než půl století její existence poprvé zúčastnila rovněž Česká republika. Mohlo by jít o celkem slušnou podporu pro domácí hudební scénu, kdyby ovšem...
26.2.2007 Samotnému udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2006, které se uskuteční 17. března v ostravské ČEZ Aréně, bude předcházet týden plný klubových koncertů nominovaných kapel.
15.2.2007 Česká televize na dnešní tiskové konferenci představili desítku finalistů, kteří se v březnu v domácím kole utkají o postup na mezinárodní soutěž Eurovize, jíž se letos Česká republika zúčastní vůbec poprvé.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.