přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETER LIPA

22.8.2018 Představovat jméno Petra Lipy asi není nutné. Legenda československé hudební scény, zpěvák a organizátor, který nevídaným způsobem pozvedl úroveň jazzu…
8.3.2015 Triádu hlavních hvězd 14. ročníku JazzFest Brno doplní zástupci domácí a evropské scény i zaoceánští hosté. Dianne Reeves a Chick Corea letos sesbírali tři Grammy.
22.6.2014 Ve víru kin, vína a zpěvu se bude točit Letní filmová škola už počtyřicáté. Jubileum se slaví velkolepě – největší nesoutěžní festival u nás otevírá tradiční hudební doprovod z klubu Mír k širé veřejnosti.
19.12.2012 Slovenský raper Vec, jeden z najstarších aktívnych raperov v krajine a člen legendárnych Trosiek, vydáva v týchto dňoch svoj tretí sólový album. Stereo farbo slepo sa dá kúpiť i vypočuť na jeho profile na Bandcampe.
1.3.2012 Po veľmi úspešnom platinovom CD "Lipa spieva Lasicu" Peter Lipa prichádza s novým veľmi vyzrelým multižánrovým albumom, ktorý má názov 68.
24.11.2010 Slovenská jazzová ikona Peter Lipa vystoupí 21.prosince v pražském Divadle Hybernia. Exkluzivním hostem koncertu bude jeho dlouholetý kamarád, herec a textař Milan Lasica...
21.10.2010 Cestovanie je spojené s hudbou a priznám sa, ze to je aj jeden z dovodov prečo som sa hudbe začal venovať. Zakaždým keď vyrážame za našim publikom cítim aj zvedavosť čo ma čaká. A keď ideme do zahraničia tak tá zvedavosť je dvonásobná.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
17.4.2008 Letošní ročník JazzFest Brno, jehož úvodní koncert se uskuteční již tuto neděli, se představuje ve zcela nové podobě. Na posluchače čekají vystoupení nejen v tradičních prostorech Semilassa či Staré Pekárny, ale také v Divadle Husa na provázku nebo Městském divadle Brno.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.