muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETER BJORN AND JOHN

10.6.2009 Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Pendulum alebo Orbital. To sú mená, ktoré tento rok headlinovali táborský Planet Festival. Mimo nich v našej fotogalérii nájdete aj Transglobal Underground, Tata Bojs alebo obnovenú kapelu Gaia Mesiah.
26.5.2009 Už o příštím víkendu proběhne v Táboře Planet festival. Předcházet mu do té doby bude ale ještě dvojice pražských klubových warm-upů. Nejprve to bude avizovaný koncert KMFDM v Lucerna Music Baru a pak ještě zdarma přístupný koncert v Roxy se Southpaw, Fake Tapes a Transglobal Underground DJs.
25.2.2009 Lahůdkou letošního Planet Festivalu se stane švédské indie-folkové trio Peter Bjorn & John, které proslavila skladba Young Folks z alba Writer's Block. Známou skladbu posléze do svého koncertního reportoáru zařadil nejen James Blunt.
16.1.2009 Po loňské instrumentální desce Seaside Rock a sólové odbočce Petera Moréna vydá švédská indie-folková trojice Peter Bjorn and John další desku. Již dokončená novinka, jejíž tracklist obsahuje celkem dvanáct skladeb, ponese název Living Thing a vyjde 31. března.
5.1.2009 Po čase se hlásíme s třetím pokračováním Audiotipů speciál, opět věnovaném výročním kompilacím převážně nezávislých labelů, které si můžete zdarma a legálně stáhnout. Tentokrát se zaměříme na vydavatelství Heavenly Records, Doghouse Records, Drive-Thru a Wichita.
19.12.2008 Dvojice největších německých festivalů dnes oznámila první potvrzené kapely pro nadcházející ročník. Rock am Ring na závodním okruhu Nürburgring a Rock im Park u Norinberku se budou konat od 5. do 7. června.
26.5.2008 Švédská indie-folková trojice Peter Bjorn & John, která předloni prorazila díky desce Writer's Block a singlu Young Folks, pracuje na instrumentálním albu.
30.1.2008 Peter Morén – ústřední postava švédského indie-folkového tria Peter, Bjorn and John, které předloni slušně zabodovalo díky své třetí desce Writer's Block – nastřádal během minulého turné se svou domovskou skupinou nový materiál a začátkem dubna jej vydá na sólovém albu.
4.1.2007 Na tom, že si švédské post-folkové trio Peter Bjorn And John v loňském roce rozšířilo svou diskografii o album Writer's Block, by nebylo nic nového...

11-19 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.