muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PETER BJORN AND JOHN

4.8.2011 Jedným z najživelnejších vystúpení na tohtoročnej Pohode predviedla švédska trojica Peter Bjorn and John. Ich frontman Peter Morén si po vystúpení našiel na chvíľu čas a my vám tak môžeme priniesť krátky rozhovor s ním.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
17.7.2011 Druhá část fotoreportu z festivalu Bažant Pohoda se věnuje headlinerům druhého dne - Santigold, Pulp, Junip, Imogen Heap, Madness - a začátku dne třetího.
30.6.2011 Jubilejný pätnásty ročník slovenského festivalu Bažant Pohoda hlási týždeň pred svojim začiatkom vypredané. Festival, ktorý sa uskutoční od 7. do 9. júla na trenčianskom letisku, opäť ponúkne tradične bohatý program naprieč rôznymi žánrami.
23.2.2011 Trenčínský festival Bažant Pohoda pokračuje v postupném odkrývání svého programu. Krom jiných letošní roční, který se odehraje od 7. do 9. července, zpestří taky belgičtí dEUS a švédští Peter Björn & John.
27.1.2011 Švédská indie-popová trojice Peter Björn & John naváže na předloňskou desku Living Thing a 29. března vydá pod názvem Gimme Some svou novou studiovku. Objeví se na ní celkem jedenáct skladeb, z nichž první dvě si můžete poslechnout už teď.
1.11.2010 Coververzii Boba Dylana je požehnane. Nová kompilácia Subterranean Homesick Blues: A Tribute To Bob Dylans Bringing It All Back Home však predsalen stojí za pozornosť.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?
9.7.2009 Open'er se v minulosti katapultoval do pozice největšího polského festivalu a letos se posunul zas o něco výš. S šedesáti tisíci návštěvníky a line-upem v čele s Kings of Leon, Faith No More, Arctic Monkeys, Placebo, Prodigy nebo Mobym se vyrovnává leckterému ze zavedených svatostánků.
12.6.2009 Hralo sa na jednom pódiu, prišlo málo ľudí, bola zima, sem-tam celkom drsne zapršalo, line-up bol nie vždy celkom šikovne poskladaný, napriek tomu vystúpili silné mená ako Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Orbital alebo Pendulum. Planet 2009.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.