muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PERFUME GENIUS

27.1.2015 Je takové povědomí, že klip je spíš bezduchým doprovodem k hudbě a točí se zejména tak, že se snímají kytaristovy tenisky nebo zpěvaččiny vlající lokny. A dost často se zapomíná na to, že když to někdo umí, klip může být naopak zcela samostatným médiem, který v propojení se skladbou může přidávat významy a zmnožovat interpretace.
23.11.2014 Mike Hadreas, známý pod monikerem Perfume Genius vydal letos v září oceňovanou desku s názvem Too Bright. Nyní ji lehce oživuje novou skladbou s názvem Thing. Ta vznikla během nahrávacích sessions desky Too Bright.
30.7.2014 Včera jsem na LFŠ narazil na kytaristu jedné brněnské kapely. Zapáleně mi vyprávěl o jménech z programu OFFu, která mi moc neříkala. Tenhle stav se odehrává v případě katovického festivalu každoročně. Překvapí tam, kde jste to netušili, a celistvě nezklame.
4.2.2014 Poľský festival Off je jedným z tých, ktorý v strednej Európe láka na to najzaujímavejšie z nezávislej scény. Po španielskej Primavere potvrdil obnovených indie-folkových hrdinov Neutral Milk Hotel aj práve tento festival. A okrem nich aj niekoľko ďalších prvých mien na čele s Fuck Buttons.
2.6.2011 Posledný deň hudobného raja na zemi, barcelonského festivalu Primavera Sound, taktiež priniesol zručne namiešaný koktejl kvalitného popu, alternatívneho hluku i indie senzácii.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.