přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PAVILON M2

29.7.2011 Pri návšteve Fluff Festu si človek uvedomí postupne niekoľko vecí. V prvom rade veľmi vernú a pevnú fanúšikovskú základňu žánru hardcore, čo v praxi znamená, že odhadom viac ako polovica návštevníkov nepochádza z Českej republiky.
6.12.2009 V dalším obrazovém návratu se poohlédneme za jedním, tehdy ještě teplým říjnovým večerem a připomeneme si koncert lodnýnské avantgardní formace Micachu & The Shapes, kteří přijeli do pražského NoDu představit svůj debut.
10.11.2009 Šestadvacátý ročník Famufestu, každoroční přehlídky tvorby studentů FAMU, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. listopadu a v prostorech pražského Divadla Archa představí kromě projekcí soutěžních i nesoutěžních filmů a doprovodných akcí také bohatý hudební program.
19.10.2009 V kostelech většinou nebývá teplo, ani v něm většinou nebývají alternativní koncerty. Tentokrát se ovšem konala výjimka a v Litoměřickém odsvěceném jezuitském kostele zahráli Pavilon M2, Table a mon insomnie při příležitosti výstavy místních mladých umělců.
14.8.2009 Konec července v Uherském Hradišti tradičně patřil Letní filmové škole. Ta byla živa nejen filmem, ale i bohatým doprovodným programem. Naše galerie zachycuje mimo jiné momenty z koncertů písničkářky Suzanne Vega, psychadelických hip-hoperů Dälek, ale i domácích kapel.
13.8.2009 „Nultý“ ročník festivalu nezávislé hudby Creepy Teepee je za námi. V první části fotogalerie si připomeneme první tři dny, kdy se na podiu vystřídali mimo jiné Final Fantasy, Casiotone for the Painfully Alone, HEALTH, Fucked Up nebo Dent May.
23.7.2009 Tasov u Veselí nad Moravou přivítá o příštím víkendu sedmnáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu. Hlavně příznivcům alternativní muziky nabídne během dvou dnů koncerty zhruba pěti desítek kapel a interpretů nejen z Česka, ale i ze zahraničí.
21.7.2009 Alespoň pro příznivce nezávislé hudební scény půjde bez pochyb o tuzemskou událost léta. Šestidenní Creepy Teepee Festival, který bude součástí multikulturního GASK Artfestu, vypukne přesně za dva týdny v areálu Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
9.7.2009 Po plánované, leč neuskutečněné lednové zastávce na brněnské Flédě zavítá newyorské indie-popové trio +/- do Prahy. V rámci koncertní série Bohemian Like You se představí v pondělí 13. července v Klubu 007 Strahov.
12.4.2009 Art-, math- i noise-rock – to vše se dá najít v tvorbě chicagské indie senzace volcano!, která zahraje toto úterý v pražském klubu Chapeau Rouge. V naší metropoli se trojice zastaví po třech letech a představí zde svoje nové album Paperwork.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.