muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PAVEL BOBEK

20.11.2013 Do hudebního nebe odešla výrazná tvář českého country a rock'n'rollu. Pavel Bobek podlehl dlouhému boji s těžkými zdravotními problémy. Bylo mu 76 let.
17.3.2013 Dnes byly vyhlášeny hlavní kategorie a až na jednu výjimku, každá andělská soška potěšila jiného vlastníka. Pouze Kryštof získali dvě ocenění, a to v kategorii Skupina roku a Album roku za jejich loňskou desku Inzerát.
16.9.2012 Legenda domácí country hudby Pavel Bobek se dnes dožívá významného životního jubilea, pětasedmdesáti let. Zcela poprávu mu tak věnujeme i dnešní Song dne, kterým je Stará mříž, coververze skladby Rusty Cage od Soundgarden...
13.11.2011 Významné životní jubileum dnes slaví zpěvačka Marie Rottrová. Narodila se přesně před semdesáti lety a byla by proto škoda nevěnovat jí alespoň malý hold. Songem dnešního dne budiž píseň S tím bláznem si nic nezačínej, kterou natočila spolu s Pavlem Bobkem.
7.2.2011 Album „Víc nehledám“, natočené loni v proslulém americkém studiu Quad v Nashvillu jako pocta písním Johnnyho Cashe, nyní vychází na základě přání fanoušků, velkému úspěchu normální edice...
8.10.2010 Právě v těchto dnech vychází retrospektivní album Pavla Bobka „Když na ta léta vzpomínám“, které se ohlíží za nestárnoucími melodiemi ze semaforského divadelního podia.
22.6.2010 Album má podtitul Pocta písním, které zpíval Johnny Cash. Vzniklo převážně v říjnu 2009 v Nashvillu, někteří z doprovodných hudebníků bývali Cashovými spoluhráči. Je to pocta velmi pietní: písně jsou sice přetextovány do češtiny...
10.3.2010 V nashvillském studiu Quad, kde vznikla například i nejslavnější nahrávka Neila Younga Harvest, nahrál Pavel Bobek pod producentským dohledem Luboše Maliny z Druhé trávy album coververzí písní Johnnyho Cashe, které pod názvem Víc nehledám vyjde 22. března.
24.6.2009 Dvacet let je pro festival úctyhodný věk a právě toto jubileum v tomto roce oslaví Zahrada - jedna z největších domácích přehlídek folkové a country hudby. Proběhne od 2. do 5. července v Náměšti na Hané, kde budou po celé čtyři dny fungovat čtyři scény, na nichž se vystřídá zhruba 150 účinkujících.
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.