muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PANDA BEAR

26.10.2014 Začátek roku zpestří svým albem Panda Bear, alias Noah Lennox, z mlčenlivých Animal Collective. Už první ukázky naznačují, že bude o zábavu postaráno. S psychedelií koketující tvůrce vydá Panda Bear Meets the Grim Reaper, své páté album, 12. ledna.
25.3.2013 Je to tady, definitivně oficiálně: Daft Punk, zapomenutí králové francouzské elektronické scény, se hlásí o slovo. Brzy příchozí album ponese jméno Random Access Memories, třináctky nových skladeb se fanoušci dočkají po dlouhých osmi letech.
3.6.2010 Primavera Sound je festival, ktorý by si zaslúžil minimálne trojnásobnú návštevu toho istého ročníka. Z toho, čo sa dalo stihnúť vás v prvej časti reportu prevedieme cez koncerty Pixies, The xx, Broken Social Scene, Dum Dum Girls alebo Atlas Sound.
2.5.2010 Každý z šestice Panda Bear, Dan Deacon, Fuck Buttons, Xiu Xiu, Deerhoof a Max Tundra by si bez pochýb zaslúžil podobne veľký samostatný članok. Takto ich tu máme pekne pokope, aj so silným odkazom Joy Division.
9.2.2010 Je to len pár dní, čo rakúsky Donaufestival potvrdil prvé mená, už svoj lineup rozšíril o niekoľko projektov. Najnovšie potvrdili spojenectvo Xiu Xiu a Deerhoof a koncerty Dana Deacona, Fuck Buttons, Tindersticks a ďalších.
3.2.2010 V Barcelone sa tesne pred začiatkom festivalovej sezóny koná festival, ktorého line up môže väčšina promotérov len závidieť. Zatiaľ potvrdenými sú napríklad Pixies, The Antlers, The xx, The New Pornographers, Panda Bear, Spoon...
29.1.2010 Člen amerických Animal Collective Noah Lennox, ktorý však vystupuje pod pseudonymom Panda Bear, pomenoval svoj tretí sólový album.
28.1.2010 Dolnorakúsky Donaufestival, ktorý sa na prelome apríla a mája koná počas dvoch víkendov v rakúskom Kremse začína predávať lístky a potvrdzovať prvé kapely. Potvrdené sú mená ako Panda Bear, Peaches, múm, Wolf Parade, Alec Empire...
19.9.2008 Nová a zatím nepravidelná rubrika se bude pokoušet pomocí určitého jmenovatele spojit několik interpretů. Ať už bude pojítkem žánr, země, fenomén či třeba jen název, v menších profilech představíme čerstvé objevy, kapely zavedené a třeba i rozpadlé.
5.11.2007 Animal Collective vždycky dělali dojem party afektovaných chlapíků, kteří právě nadšeně vyběhli z lesa, kde si udělali menší LSD párty, a místo toho, aby začali tančit a poskakovat, rozhodli se dělat hudbu. Nebo se rozhodli dělat hudbu, zatímco tančili a poskakovali.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.