muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PALÁC AKROPOLIS

19.8.2013 V poslední době jsme se v našich fotoreportážích věnovali zejména festivalovým koncertům. Ale hudba u nás žije i v klubech. Najdeme ji také v halách, na ulicích nebo v zahradách. Tato fotogalerie je výběrem toho, co nás v posledních měsících nejvíce nadchlo mimo prostory velkých festivalů.
28.5.2013 Pete Doherty překvapuje. Poté, co loni odjel na odvykací kůru do Thajska, místo aby odehrál koncert na festivalu Rock For People, letos slíbil slovenským fanouškům hned dvě komorní vystoupení v Bratislavě a nyní je potvrzen i koncert v pražském Paláci Akropolis.
25.5.2013 Jsou koncerty, na kterých hraje důležitou roli vystupující umělec jako takový. Interakce s diváky, proces předávání hudby skrze něj, skrze jeho osobnost. A pak jsou koncerty, na kterých se hlavní aktér večera usadí za svůj laptop...
25.5.2013 Úterní večer nabízel možnost ponořit se v prostorách Paláce Akropolis do abstraktních nálad skrze emocionálně nabitý pražský koncert německého producenta a elektronického experimentátora Apparata.
18.5.2013 Úvodník má být informativní, objektivní a stručný. V případě čtvrtečního koncertu dánských Efterklang v Paláci Akropolis bych ale musel být básník, abych mohl bez pocitu viny informovat o nepopsatelném a objektivně psát o silných pocitech...
18.5.2013 Berlínský producent a hudební experimentátor Sascha Ring alias Apparat je znám svým ambientním pojetím elektronické hudby. Jeho nové album Krieg und Frieden vzniklo jako hudební kulisa k zdramatizovanému románu L. N. Tolstého Vojna a Mír.

101-110 (756) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.