muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PALÁC AKROPOLIS

18.4.2012 Jak bylo oznámeno už před časem, s britskou post-jazzovou skupinou Portico Quartet se budete moci setkat v červenci na festivalech Colours of Ostrava nebo Bažant Pohoda. Ještě předtím si ale na své přijdou ti, kteří upřednostňují klubová vystoupení.
11.4.2012 V rámci dalšího večera „kulturní cestovky“ Planet Connection můžete 25.dubna vnímat v Paláci Akropolis Norsko všemi smysly. Čeká vás nabitý program, který vyvrcholí koncertem Hanne Hukkelberg.
5.4.2012 V pražském Paláci Akropolis si zítra večer na své přijdou fanoušci post-hardcore. Na pódiu se totiž vystřídají ve svém žánru populární kapely Silverstein a We Are the Ocean.
3.4.2012 Dubnové EuroConnections přivítají jaro s výstředním indiepopem finsko-francouzské dvojice The Dø. Jejich volnomyšlenkářské písničky bezstarostně vystřelují do folku, rocku či hip hopu a posluchače okouzlují svým bezprostředním optimismem.
31.3.2012 V rámci Respekt festivalu se v úterý v Paláci Akropolis představí brazilská zpěvačka CéU. Ta se nechává inspirovat především hudbou mající kořeny v Africe - jazzem nebo třeba nigerijským afrobeatem.
27.3.2012 Po čtyřech letech se do české metropole opět vrátil islandský skladatel Ólafur Arnalds, aby naplněnému sálu Paláci Akropolis předvedl své moderní kompozice klasické hudby. Bez pochyb se jednalo o jeden z nejtišších koncertů, jaký kdy tento prostor hostil...
26.3.2012 Americká rocková skupina Warpaint se v rámci projektu Other Music představí desátého července v pražské Akropoli. Kalifornská kapela tvořena výhradně ženským elementem má na kontě doposud...
20.3.2012 Ve čtvrtek se v pražském Paláci Akropolis představí francouzský klavírista Maxence Cyrin. Proslul díky „jednoduchému“ nápadu – převést několik čistě elektronických skladeb do tradičního notového zápisu a přehrát je na klavír.
17.3.2012 Dance-punkový objev z Berlína I Heart Sharks a pražská koncertní premiéra projektu Filipa Míška Dikolson. To jsou dva dobré důvody, proč zavítat 29. března do pražského Paláce Akropolis.
15.3.2012 Kladenská alternativní folkrocková formace Zrní přichystala na pondělí 19. března koncert, na němž se představí se zajímavými hosty v podobě tanečnic ze souboru VerTeDance a zpěvačky Lenky Dusilové.

171-180 (756) 

na začátek posounout vzad předešlé 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.